Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti nem utáljátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti nem utáljátok, ha a pasitok nélkületek megy bulizni?

Figyelt kérdés
Én megőrülök ettől az érzéstől, főleg hogy együtt élünk,nekem meg holnap korán kell kelnem,de itt rágom magam
2013. máj. 19. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem bízol meg benne? Vagy mi a probléma? Néha kell egy kis lazulás a haverokkal is....
2013. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
inkább menj aludni, főleg ha korán kell kelned.
2013. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én megbízom benne.. engem nem zavar.
2013. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát igen, ettől szarabb nincs sajnos. és ha már elmegy, és rámegy egy nő, szerintem 0-10% az esély, hogy lepattintja. ezért lehet hogy lepontoztok, de sokat járok bulizni, ismerőseimet is ismerve, ezt tapasztalom..
2013. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, örülök, ha jól érzi magát a barátaival. Bár nekem úgy kell "kirugdalnom" itthonról, annyira otthonülős.
2013. máj. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan dolog hogy bizalom. Ha ez fenn áll akkor tökmindegy hova és kikkel megy. És nincsenek álmatlan éjszakák se.
2013. máj. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. Éppen most is bulizik, és holnap is fog. Én meg itthon tanulok, mert vizsgaidőszak van. Menjen, érezze jól magát. Tudom, hogy nem menne félre, bízom benne. Ha valakit meg lehet vinni, hát vigyék...
2013. máj. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4: Ha igazán szereti valaki a barátnőjét az nem csalja meg. Nem lehet se alkoholra, se narkóra, se semmire fogni ha mégis megtörténik, akkor az az illető nem szereti igazán. Érdekes, hogy én sosem csaltam meg az olyan ex barátnőimet akikbe igazán szerelmes voltam.
2013. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezért van itt ennyi elhanyagolt nőszemély az oldalon
2013. máj. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
soha ne mondd hogy soha. én már sajnos csaltam meg, utána gyötört is a bűntudat sokáig.. abban igazad van, hogy nem lehet az alkoholra fogni, de mégis az játszott nálam közre, főleg hogy nem is én kezdeményeztem, még könnyebben törtem meg :/ hát ez van.
2013. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!