Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalhat a barátnőm? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátom állítja, hogy a barátnőmet látta egy buliba idegen pasival ölelkezni, puszilgatni. Én természetesen, ezekután megkérdeztem a párom, hogy erről mit tud..... erre teljesen fel volt háborordva, hogy gondolhatok ilyet nagyon szeret engem, én vagyok a legfontosabb neki stb stb.

Nem tudom higyjek-e neki, mert tényleg nem látok semmi bajt, 4 éves kapcsolatba vagyok vele, nagyon boldog a kapcsolatunk.

Megcsalhat valaki úgy valakit, hogy nagyon szereti és semmi baj nincs a kapcsolattal? Mi visz rá valakit, hogy ilyet tegyen? Ha már nem szeret, miért nem hagy el?


2013. máj. 19. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ti külön szoktatok bulizni?


Mi is 4 éve vagyunk együtt,de sosem szoktunk külön menni sehová sem.....

2013. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es

Volt, amikor külön, de most nem bulizni volt állítólag, hanem otthon tanul

2013. máj. 19. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi sem szoktunk külön eljárni,5 éve vagyunk együtt.


Két lehetőség van:


a, barát egy sz.rkavaró

c, csak te hiszed azt,hogy minden ok,a barátnőd hiányol valamit,amit nem kap meg....

2013. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cinkes, fiú haverok ritkán hazudnak, mert nem szoktak irigyek lenni. Az is lehet h csak szimplán benézte és másik csaj volt. Ott volt egyáltalán? Tudott róla a haverod h ott lesz?
2013. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as

[link]

2013. máj. 19. 10:45
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es

Haverom ott volt, nem tudott arról, hogy ő ott lesz.

Jellegzetes barátnőm, nem mindennapi tűsi haja van meg orrkarikája. Szóval nehezen lehet összekeverni, és barát váltig állítja

2013. máj. 19. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor az 90% hogy úgy is volt.



hagyd ott a kis ribit.

2013. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 10:45

de!

mondom :)

2013. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
van olyan, ami a te eseted. nekem is volt egy barátom, és megcsaltam. de ez azért volt mert nem mert velem semmit csinálni(alig ért hozzám pedig többször is adtam rá alkalmat). és a másik srác pedig igen, és a megcsalás pedig nem egy szerelmi kapcsolat volt
2013. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!