Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A tegnapra megbeszéltünk egy randit egy fiúval, de nem jött el, még csak telefonon sem szólt hogy nem ér rá találkozni. Igaz azóta sem keresett semmilyen formában. L/20 ő F/25
2013. máj. 20. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy még a Barátok közt is fontosabb neki minte te. Kicsit sem érdekled. Na vajon ilyenkor mit kell csinálni....?
2013. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felültetett :(

Van ilyen.

2013. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom én örök optimista vagyok, de meg kéne tudni van-e rá valami nagyon jó magyarázata, ha keres vagy keresed.
2013. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap láttam hogy fent volt Facebookon, de nem írt. Én meg 100% hogy nem fogom keresni. Ilyen bunkó fiúval még nem volt dolgom.
2013. máj. 20. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meglátott messziről és nem tetszettél neki ezért inkább elment.


Hallottam már ilyet...

2013. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már ismertük egymást korábbról is, úgy hogy tudja hogy nézek ki.
2013. máj. 20. 09:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Berezelt, meggondolta magát, mégse akar. Mindegyik azt jelenti, hogy nem érdemes foglalkoznod vele, keress mást
2013. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Lehet, hogy nem bunkó, csak kiment a fejéből....

Az se sokkal bíztatóbb!

2013. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy reagálnék? Sehogy, így jártam. Én biztos nem keresném, semmilyen módon, ha pedig ő keresne, akkor normális módon lerendezném a dolgot.
2013. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!