Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keylogger a párom gépére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keylogger a párom gépére, nagyon szemétség lenne?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el légyszi, de meginogtam a bizalmat illetően. A párom mostanában elkezdett gyúrni, pedig én nem szeretem a z izmos pasikat és ő sem akart soha kigyúrt lenni. Viszont van egy kolléganője, neki pont az izmos pasik jönnek be...

Többször volt már, hogy hazavitte kocsival a csajt, pedig nem is esik útba a páromnak. Azon az estén fel sem hívott.

Nem élünk együtt, csak a hétvégéket töltjük együtt, de a viselkedése is kicsit mintha másabb lenne... Persze puhatolóztam, de "semmi ok az aggodalomra". Viszont nem is nyugtatott meg annyira, mintha régebben mondta volna ezt.


Elvileg 2 hónap múlva költözök hozzá, viszont így nem akarok, hogy nem vagyok biztos abban, hogy megcsal. A csajjal szokott fb-on levelezni, de sosem mutatta még meg.


Szemétség lenne a keylogger? Egyáltalán hogy oldjam meg, hogy ne tudjon róla? Hétvégén furcsa lenne, ha 1 órán át szöszmötölnék a laptopján (nagyon lassú), amíg feltelepítem.


2013. máj. 20. 15:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ilyet ajánlani? A saját gépemen volt régen egy keylogger, amikor sok házidogát kellett írnom, de amikor másodjára letöltöttem, semmit sem naplózott..
2013. máj. 20. 15:11
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Szemétség és bűncselekmény. Nem ez a megoldás a problémádra.
2013. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ki sem derülne, hogy volt ilyen a gépén. Ha megtudom, hogy megcsalt, akkor se szó se beszéd. Számcsere, fb-tiltás, soha többet nem fogjuk látni egymást.
2013. máj. 20. 15:14
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen,nagy szemétség.
2013. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá részletesebben. Mondd el neki minden bajodat. Hogy miért edz, ha ez meg az van, stb.


Ha kiderülne, hogy NEM csal meg, tudnál vele úgy élni, hogy te nyomoztál utána? Mert ha elmondanád neki, repülnél.

2013. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Hat ha te lennél a párom, en tuti megcsalnalak.
2013. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szemétség. Ha pedig így megszerzett jelszóval belépsz akármilyen fiókjába, levelezőjébe, az bűncselekmény.
2013. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki mindent, de nagyon jól tud hazudni. Tini korában folyton hazudnia kellett a szüleinek, szóval van benne tapasztalata...

Nem dobna ki, ebben biztos vagyok. Ellenkező esetben neki is megfordulna a fejében.

2013. máj. 20. 15:20
 9/20 Argloss ***** válasza:
100%
Innentől már úgysincs értelme a dolognak, akár hagyhatnád is a fenébe az egészet. Ha nem találsz semmit, akkor a biztonság kedvéért tovább fogsz nézelődni és szép lassan kicsinálod a kapcsolatot a bizalmatlanságoddal. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor ez sem fog segíteni a dolgon...
2013. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szemétség lenne, nőként mondom. Ülj le és beszéld meg vele, de ne törd már fel a mail-jét meg FB-t és ilyeneket.
2013. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!