Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmeritek vállalni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmeritek vállalni azt, hogy szerelmesek vagytok ha olyan ember az illető akit a többség nem tart "szépnek"?

Figyelt kérdés
Tehát,hogy aki tetszik nektek vagy esetleg szerelmesek vagytok belé,de mások azt mondják rá,hogy ronda vagy,hogy dilis vagy valami más akkor felmeritek vállalni mások előtt a dolgot?

2013. máj. 20. 19:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Volt már rá példa. Ha szerelmes vagyok, akkor nem érdekel mások véleménye a páromról, elvégre én vagyok vele és nem ők. 30N
2013. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van egy ismerősöm aki szerintem szép, a barátja viszont ritka csúnya, mégis aranyosnak gondolom őket és mások is, mert szeretik egymást és nem foglalkoznak vele, ki mit gondol. Ne mások éljék az életedet, ha neked ő tetszik, akkor ő tetszik. Lépj túl a saját felszínességeden és ne foglalkozz mások véleményével.
2013. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Lesz@rom, hogy ki mit gondol rólam, vagy arról amit csinálok, vagy arról akivel együtt vagyok. :) Ha ezek a dolgok érdekelnének, akkor nem ilyen lennék. :D
2013. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Párom a tőle elkülönülő baráti köröm furának, különcnek, elmebetegnek, és elég furán kinézőnek tartja. De nem érdekel. Én szeretem, nekem bejön, imádom a reakcióit - és én is fura, sokszor idegesítő különc vagyok. Általában elküldöm a francba, aki beszól, vagy csak addig nem hagyom békén, ameddig nem látom, hogy belül szinte sír. Egyszer kellett megríkatni egy haverom, aki többszöri felszólítás ellenére sem fogta fel, hogy messzire ment. Na, azóta nem kekeckednek velem.
2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Most egy ilyen pasiba vagyok szerelmes. A többség csúnyának tartja- még ő is saját magát. Imádom.
2013. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Én per pillanat lesz@rom,hogy ki mit gondol a barátomról,hidegen hagy!szeretem,imádok vele lenni,más meg milyennek tartja..hidegen hagy! Barátom dilis jó értelemben..mint én..:D És igen fel merem vállalni
2013. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Mixy válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor persze hogy fel kell vállalni. Soha ne azt nézd, hogy mások hogy ítélkeznek róla, hanem a szívedre hallgass :)
2013. máj. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
Letojom mit gondol mas.Az is lehet,hogy csak az irigység beszél kelöllük :D
2013. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem már én is olyan lányt hogy miután vége lett csak néztem ki a fejemből hogy "jézus mária!!!

Mi fogott meg benne?

2013. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Emberek ***** válasza:
100%
igen fel merem vállalni, és fel is vállalom, hogy nem egy olyan lánnyal járok, aki nem éppen a legszebb/legjobb. mindenkinek van hibája. aki meg ezért kinevet, vagy gúnyol, az éretlen, és felszínes
2013. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!