Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmeritek vállalni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmeritek vállalni azt, hogy szerelmesek vagytok ha olyan ember az illető akit a többség nem tart "szépnek"?

Figyelt kérdés
Tehát,hogy aki tetszik nektek vagy esetleg szerelmesek vagytok belé,de mások azt mondják rá,hogy ronda vagy,hogy dilis vagy valami más akkor felmeritek vállalni mások előtt a dolgot?

2013. máj. 20. 19:01
1 2 3 4
 21/32 Amélia:) ***** válasza:
100%

Aki nekem bejön, azt a barátnőim lehurrogják. :D Aki nekik tetszik, az meg nekem nem jön be. Ízlések és pofonok :)

(és persze örülök, hogy nem egyezik az ízlésünk:D)

2013. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekel, hogy mások milyennek tartanák...

mindenki izlése más,

2013. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%
Én lesza*rom ki tartja szépnek, ha nekem tetszik, akkor igen. Ha nem, akkkor meg takarodjon, és ne koslasson utánam!
2013. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

egyszer találkozgattam egy fiúval, akire mindenki azt mondta, csúnya, de nem érdekelt, mert én nem a hibáit láttam meg benne először, hanem a szép szemeit és szerettem benne, hogy kedves volt és megbíztam benne. szóval ha szeretek valakit, nem érdekel, más mit gondol róla.

15l

2013. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

az első pasimat nagyon szerettem, mindig esténként találkoztunk vagy nálunk. 3hónap után szakított mert a haverjai nem találtak suépnek. a mostani kapcsolatom 1,5 éve tart, minden haverja és munkatársa azt mondja szép vagyok, és nem telt el sok idő a kettő között. a kapcsolatunk eleje óta mondja neki mindenki h "ú de szép/jó csaj", és fél évvel utána jöttem vele össze hogy az első szakított. szerintem ízlések és pofonok... egymást kell szépnek találni nem más véleményét fújni és amiatt eldobni egy kapcsolatot (vagy bele se fogni). a mostani barátomra is mindenki azt mondta h hagyjam ott meg jobbat érdemlek. nekem ő kell ha tetszik ha nem.:) beletörődtek :)

17L

2013. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Nem mondod :D ***** válasza:
100%

engem minden barátom fel mert vállalni eddig, pedig szép nem vagyok:)

22/L

2013. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%
Én amikor bevállalatam, mindenki rajtam röhögött, de nem érdekel! Jól néz ki, meg tök cuki, meg minden... Már három éve vagyunk együtt+ Annyira aranyos velem!!
2014. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Strangelove válasza:
100%
Ha én szépnek találom őt, számomra vonzó, akkor nem érdekel, hogy más milyennek látja. Voltam szerelmes ilyen fiúba és ő nem akart velem lenni, mert túl szépnek tartott magához.
2014. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Igen, én eddig csak ilyen lányba voltam szerelmes.


A baráti körömben ez rendszeres vicc tárgya... :)

2014. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon sokan vannak, akik így szalasztanak el egy nagy szerelmet, vagyis inkább a lehetőségét.
2014. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!