Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűrnétek, hogy a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűrnétek, hogy a barátnőtök olyan pasikkal beszélget fb akik anno dugták?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 22:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy.
2013. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Csak furcsállom, és nem konkrét exek mert azokkal pont nem tartja a kapcsolatot,konkrétan két csávóval beszélget, egyiknek egyszer volt meg azóta is meg akarja fektetni a másikkal meg csak szex miatt volt együtt.
2013. máj. 20. 23:00
 13/22 anonim ***** válasza:
ez csak az én véleményem, aki így beszélget vele, az továbbra is szeretné, tapasztalat N
2013. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%

De amatőr a csaj...

Én is beszélek ilyen srácokkal. Nem is értem, hogy jutott eszébe elmondani a pasijának ezt? Én simán azt mondom, csak haverok, akikkel néha dumálok... -.- Így mindenki boldog.


Nem szexelni akarok velük, csak jófejek és néha mókás dumálni egyet. Főleg neten, még csak nem is élőben. Meg tartaléknak ezek mindig jók.


Túlbonyolítod. Plusz úgyse tilthatsz meg neki semmit. Előbb fog dobni.

2013. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Már itt is a fészbúkkal van a baj?

Ahelyett hogy itt siránkozol, próbáld meg lefoglalni valamivel(tudod mire gondolok) nehogy lecsapják a kezedről!!!

2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Aleandro Del Rio ***** válasza:
te mekkora egy kétszínű vagy! ő is ember, azt csinál amit akar.. örülj hogy még nem hagyott ott. én is jóban vagyok az exeimmel, ez egy helyes dolog.
2013. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem tudunk együtt lenni minden nap sajnos még. Minden este beszélgetünk. Amúgy is nem tudom megakadályozni hogy ne írjon nekik. De akkor sem esik jól, azért problémázom ezen.
2013. máj. 20. 23:08
 18/22 anonim ***** válasza:
14 Na ha eddig nem hoztál a fejedre bajt, akkor most saját magad alatt ástad a fát ezzel a szöveggel..
2013. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

14


"Meg tartaléknak ezek mindig jók. "


Ehhez meg komment sem kell.

2013. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én tuti megmondanám neki, hogy nem tetszik. Most gondolj bele: ha neked lenne olyan csaj ismerősöd, akivel anno csak a szex miatt jöttél volna össze, nem próbálkoznál be nála később még egy menetért? Szerintem a két faszi is ilyennel próbálkozik.


Megkérdezheted, hogy ő mit érezne fordított esetben. Gondolom neked tilos lenne. Az meg megint egy kérdés, amit neked kell eldönteni, hogy (lehet erős lesz) érdemes-e egy ilyen múlttal rendelkező lánnyal együtt lenni. Én barátnőmről ilyenek derülnének ki, biztos nem folytatnám vele.

2013. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!