Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted (kérdés rövid)?

Figyelt kérdés

Van egy srác buszon..az elején nagyon nem volt szimpatikus..egyáltalán..mostanra meg nagyon megtetszett..nem tudom, hogy én is neki vagy nem..de folyton mosolyog múltkor mikor találkoztunk buszon akkor is végig mosolygott meg nézett..már nekem volt kicsit ciki a dolog mert zavarban voltam..DE ült vele szemben egy csaj és mondta barátnőm, hogy rólam beszéltek, mert kérdezte a lány a sráctól, hogy "melyik az", "várj még" aztán mondta barátnőm, hogy mikor oda értem akkor a srác biccentett a fejével..és ő a srác akkor is nagyon mosolygott..nem köszönt csak nagyon mosolygott..valamit beszéltek a csajjal..mikor szálltam le(korábban mint szoktam) akkor is nagyon mosolygott meg végig nézett nagyon..a lány meg olyan "úr isten de gáz" fejet vágott..és ez zavar..


A sráccal azóta nem találkoztam..még a nevem sem tudja szerintem..


Most akkor szimpatikus vagyok neki? Vagy esetleg be is jövök neki?(na nem az ajtón..:D trollok..:D)

Vagy azért vigyorgott ennyire mert valami nagyon nem stimmelt rajtam?.

A csajnak szerintetek mi baja lehetett?..


Köszi, ha elolvastad és válaszolsz ! :)


2013. máj. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Miért mostmár érdekel?
2013. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen..már kezd érdekelni..megtetszett..pedig nem is az a tipikus "esetem"..de olyan aranyos ahogy mosolyog és ahogy elkezdenek csillogni a szemei..:) :D:D
2013. máj. 21. 20:31
 3/3 anonim válasza:
Ne parázz... Ha tetszel neki vagy bejössz neki (nem az ajtón) akk kezdeményezni fog....ha meg nem akk ülj mellé és köszönj is és elkezdòdik egy beszélgetés (szerintem)... még először tudd meg h van e csaja....ennyi
2013. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!