Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem tényleg örök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem tényleg örök? Túl lehet rajta lépni idővel, vagy mindig felkavaró lesz?

Figyelt kérdés

megpróbáltuk egy 2hónapos szakítás után... nem ment... ő másba szerelmes már velem meg csak szórakozott :-( több, mint 2évig voltunk együtt és én még mindig szeretem, habár csúnyán elbánt velem.

Fogok még szeretni valakit ennyire? Ha véletlenül megpillantom valahol annyira rossz érzés fog el, hogy már nem az enyém és hogy már mással van, pedig nem rég még engem szeretett... :(

Ti hogy gondoltok az exre? valami tanácsot adjatok, hogy enyhülhetne ez az érzés. :( köszi. 19L


2013. máj. 22. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, elmúlik:D
2013. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, el fog múlni:) én 15 évesen jöttem össze az első barátommal, 3 évig voltunk együtt. nagyon rossz votl utána, de ismrkedni kell. és amikor lesz összehasonlítási alapod, lehet hogy rájössz nem is volt olyan tökéletes az első:)
2013. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert elég rendesen átvert..és mostmár ha véletlenül látjuk egymást akkor is csak egymásra nézünk és ennyi..még köszönni se köszönünk.. ő összejött már egy palival.. legyen boldog én nem fogok miatta kibukva lenni.. fél évig kivoltam akkor, mert télleg szerettem, de biztosan fogsz még szeretni ugy embert, bár biztos hogy eszedbe fog jutni.. Ahogy egy ismerősöm mondja: "csak pozítívan"
2013. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3 "fél évig kivoltam akkor, mert télleg szerettem,"


Aki szeret, tisztán, annak évek kellenek, nem fél év:DD Az még viccnek is kevés:D

2013. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

4


Lehet h kevésnek tartod, sztem nem.. van aki hamar tulteszi magát, van aki nem. én sztem..

2013. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez egyénfüggő és a körülmények meghatározóak, főleg a szakítás

itt mindenki kis időről beszél, majd ha sokkal többről van szó, akkor meglátja,

el lehet felejteni, sőt teljesen ki is lehet törölni

2013. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ ki mennyi idő alatt teszi túl magát egy szakításon. Olyat is hallottam, hogy kb annyi idő ameddig együtt voltatok.

Nem értem a srácot, ha másba volt szerelmes miért jöttetek újra össze? :O Én ilyenbe nem mentem volna bele, pedig jelenleg én is rohannék az exemhez ha kérné de nem kellek más kell ezt pedig tiszteletben kell tartani.

El fog múlni hidd el. Első 4 éves kapcsolatom velem is csúnyán elbánt aztán elhagyott másért azt hittem sosem leszek képes úgy szeretni valakit ahogy őt. De képes voltam. A 3 hónapos kapcsolatomat sokkal jobban szerettem őt várom vissza a mai napig. Már 4 hónapja nem vagyunk együtt de nemhogy könnyebb lenne sokkal sz*rabb mint az elején.. szerintem ez is lesz 1-2 év mire elfelejtem.

2013. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os már hogyan lehetne kitörölni a múltunkat? Éveket az életünkből?? Én még azt a 3 hónapot se tudom kitörölni bár, hogy hogy őszinte legyek nem is akarom!!! Szerintem a múltunk hozzánk tartozik el kell temetni mélyre hogy ne zavarja a jelent de elfelejteni sosem kell. És nem is lehet. Vállalom és szeretem a múltam mert attól váltam olyan emberré aki most vagyok és a benne szereplő emberek a mai napig kedvesek még akkor is ha már nem részei az életemnek.
2013. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem erről, hogy kitörölni tényleg nem lehet...elfelejteni sem, viszont ha egy másik sokkal jobb kapcsolatban vagy, akkor eszedbe sem fog jutni az exed, max ha ilyen kérdéseket olvasol...
2013. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a volt a barátommal egy évig voltam együtt, nagyon szerelmes voltam belé pedig ő csak végig játszott velem. Aztán nagyon csúnya vége lett, azóta nem is beszélünk egymással. Másfél hónapra rá, hogy szakítottunk találtam magam mellé valakit, akit szeretek, habár nem vagyok belé szerelmes. Vele már fél éve vagyok együtt.


Na most, az a másfél hónap amíg nem találtam meg őt, pocsék volt, szinte mindennap sírtam, rosszul voltam, undorodtam az élettől.

Idővel enyhült és akkor voltam képes újra randizni, de még akkor sem igazán magamtól, hanem anyukám beszélt rá. Azt hittem ez a kapcsolat nagyjából két hétig fog tartani és nem tovább. Nem adtam neki többet, mivel a srác.. eléggé linknek illetve kelendőnek számított a lányok körében. Mégis már együtt vagyunk fél éve.. nagy mind1.


Sokszor a mai napig van, hogy ha meglátom az exemet, akkor az a régi sejtelmes érzés megint felkavarog a mellkasomban, néha várom, hogy odalépjen hozzám és mondja a szemembe hogy bocsánat.. Sokszor szívesen emlékszem vissza a régi pillanatokra... És a mai napig van, hogy vágyom arra hogy ő öleljen át.


Hiába a boldog párkapcsolat, hiába az, hogy nagyon szeretem a jelenlegi barátomat.. mégis valahogy néha eszembe jut milyen volt szerelmesnek lenni.


17/L

2013. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!