Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Nem akar menni sehova. Mindig nekem kell keresnem. Ő engem alig. Csak a négy fal között akar lenni. Munka után sem keres, hanem lefekvés előtt ír valamit fb-n. Volt hogy szexeltünk volna, és hirtelen semmit se csinált, csak bambult, és mondta, inkább haza megy, de nem adott rá magyarázatot. Mindig hülyeségekről beszél. Felhoztam neki, hogy rosszul esett, az ünnepek alatt se találkoztunk, ő erre besértődött stb...
2013. máj. 22. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolom még friss a kapcsolat.

Én a helyedben inkább lelépnék, kinek kell egy tutyi-mutyi ember, aki még keresni se képes. :)

2013. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudsz találni jobbat?
2013. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lassacskán 2 hetes. furcsa az egész pasi.
2013. máj. 22. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Két hetes? Hát akkor nem kár érte.
2013. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És te 2 hét után le akartál vele feküdni? Nem vagy te normális.. főleg ha látod hogy ilyen, ez egy semmilyen férfi, Ez nem is férfi már ne haragudj.

Hagyd ott a francba

2013. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd csak magában őrlődni ,keress jobbat.
2013. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi van ha ő otthon érzi jól magát. Agygörcsöt kapok ettől az állandó mehetnéktől...
2013. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, az milyen már? Ez tényleg nem férfi. Egy igazi férfi nem ilyen, egy igazi férfi megváltja a világot egy vállról indíthatóval, közben még frappánsakat is bemond, beugrik a golyó elé (remélhetőleg nem borotvált elé). Aztán haza megy és bepincsül, mint a született feleségekbe a faggy :DDDDDD
2013. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mindig otthon van, és elvárja hogy én menjek hozzá. múltkor buliba mentünk volna, készülődtem és ő szándékosan elaludt. nem kell vinni mindenhova, de azért hétvégente kikapcsolódni egyszer 1-2 órára igen. látom sok barátnőtök volt.
2013. máj. 22. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi történik egy buliban? Pasizni ugye nem ér, ha a barátoddal mész pláne furcsa. Üvöltözés, sok paraszt, cuccozni ugye nem ér. Szóval mi az élmény? A jó zene? :)) (cinikus)


Nem poénkodok, én tényleg nem értem ezt a barátommal menjünk el bulizni dolgot, hacsak nincsen egy saját haveri körötök, mert úgy teljesen ok.

2013. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!