Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akarok gyereket, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok gyereket, akkor már el vagyok ítélve, hogy milyen szívtelen meg éretlen vagyok?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy megismerkedek lányokkal mindenfelé, és hát rögtön sosem hozom fel azt a témát, hogy Nem akarok gyereket.

Úgy a 3. alkalommal már ezt letisztázom vele.

Van amelyik azt mondja semmi gond ő sem akar soha. Mindig eltelik pár hónap és még is rájön a 10 perc, hogy ő még is akar gyereket, és ha én nem akarok akkor lelép.

A másik felétől pedig megkapom azt , hogy ilyen ember nem létezik, akkor nekem nincs szívem, vagy nem vagyok érett férfi ésatöbbi.


Emiatt olyan szívtelen lennék? És lehetséges vajon olyan nőt találni aki se az elején se később ne akarjon gyereket?

28/F



2013. máj. 22. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem. Jajj. Minek foglalkozol ilyenekkel?
2013. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem, csak az emberek többsége annyira toleráns, mint egy fél tégla. Ha valaki nem úgy gondolkodik, mint ők, akkor az az ember már nem is normális.
2013. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ok kösz :)

Azért foglalkozok ezzel mert 7 éve nem találok ilyen lányt és szinte negyedévente más lányt ismerek meg, és mindegyik vakvágány.

2013. máj. 22. 15:53
 4/21 anonim ***** válasza:

Én már kb 15 éves korom óta tudom, hogy nem akarok gyereket. (Igaz, nem is szeretem őket.) Szerintem ettől nem vagyok érzéketlen...

20/L

2013. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Na jó de figyelj, és akkor most ezzel a kérdéssel mit fogsz elérni? Nyilván tudjuk, hogy csajoknál is van, aki nem akar gyereket. Nyilván te meg adott vagy, hogy nem akarsz. Nagyon itt nincs mit tenni, mint menned tovább és várni, hogy egyszer egy olyannal akadj össze.... ENNYI.
2013. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csupán annyit akartam megtudni, hogy kívülállók miként vélekednek az ilyen emberekről. Akik nem akarnak gyermeket. Mennyire ítélik el.
2013. máj. 22. 16:00
 7/21 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem gondolom így. Nem ilyen dolog miatt lesz az ember szívtelen vagy éretlen. Mindenkinek más elképzelése van az életről.

Én egyszer majd szeretnék gyereket, tudom magamról és ha egy pasi az elején elmondaná, hogy ő nem akar egyáltalán és ez nem fog változni, akkor inkább tisztelem azért, hogy nem kamuzott és nem pedig évek múltán mondja, hogy ő nem akar. Az ilyen jobb ha az elején kiderül..

20L

2013. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha szívtelennek tartanak, mint az, amikor azzal jönnek, hogy "majd meggondolod magadat úgyis". Merthogy az ösztönök, meg hasonlók...
2013. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, de bele sem kezdenék vele egy komoly kapcsolatba, mert én akarok gyereket. Gondolom azok a nők azért kezdtek veled h hátha változik a véleményed.
2013. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy szívtelen. De a lányok is tisztességesek veled, hiszen megmondják, ők akarnak gyereket. És inkább lelépnek, minthogy ott maradjanak egyszer tőled, terhesen, egyedül.


Majd találsz egy lányt, aki ugyanígy gondolkodik, mint te.

2013. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!