Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akarok gyereket, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok gyereket, akkor már el vagyok ítélve, hogy milyen szívtelen meg éretlen vagyok?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy megismerkedek lányokkal mindenfelé, és hát rögtön sosem hozom fel azt a témát, hogy Nem akarok gyereket.

Úgy a 3. alkalommal már ezt letisztázom vele.

Van amelyik azt mondja semmi gond ő sem akar soha. Mindig eltelik pár hónap és még is rájön a 10 perc, hogy ő még is akar gyereket, és ha én nem akarok akkor lelép.

A másik felétől pedig megkapom azt , hogy ilyen ember nem létezik, akkor nekem nincs szívem, vagy nem vagyok érett férfi ésatöbbi.


Emiatt olyan szívtelen lennék? És lehetséges vajon olyan nőt találni aki se az elején se később ne akarjon gyereket?

28/F



2013. máj. 22. 15:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2013. máj. 22. 16:09
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, egész életemben tudtam hogy nem akarok gyereket, nem is szeretem őket, nem tudom őket elviselni. Leginkább azt kapom meg emiatt, hogy majd meggondolom magam, ritkább esetben azt, hogy nincs szívem, és az ilyen nő az nem nő hanem valami mutáns. 27 éves vagyok, folyamatosan olyan férfiakba futok bele, aki így 30-40 között már minél előbb akarnak gyereket meg családot, és mindig ezen az egy dolgon fut zátonyra az amúgy tökéletesen működő kapcsolat. Úgyhogy átérzem, kérdező, mennyire nehéz ez.
2013. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Vannak olyan nők, akik nem akarnak gyermeket, mert nagyobb késztetést éreznek másra (karrier, művészi önmegvalósítás, könnyed és felelősségek nélküli élet).


Azok az emberek, akik önzően csak saját önmegvalósításuknak élnek sajnáltatják magukat legjobban öregen, hogy kutyájuk, macskájuk kivételével nincsen senki aki szeretné őket.

2013. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
én sem akarok gyereket vagy házasságot és soha nem is akartam, az ilyen nőket, mint én ha ez vigasztal még jobban kritizálják. Ráadásul én az ellentéteimet vonzom, akik nagy családot akarnak és hatalmas lakodalmat :D
2013. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Én sem akarok gyereket.Régen sem akartam,és ez később sem fog változni.Nem vagyok egy anyatípus.Én is kaptam párszor beszólásokat,hogy akkor minek élek egyáltalán ha nem akarok kölyköt? Hát,magamért basszus,nem egy szaros kölyökért!Szerintem,ne érdekeljen mások véleménye.A te éledet,úgy éled,ahogy akarod.És ha nem akarsz gyereket,az is a te döntésed,másoknak semmi köze hozzá!
2013. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15

Hát ne is haragudj meg de téged nem azért néznélek le mert nem akarsz gyereket hanem mert így fejezed ki magad. Mi az h szaros kölyök. Attól h neked nem kell még nem muszáj bunkónak lenni

2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 - Mert a másik oldal aztán mindig roppant kulturáltan fejezi ki a véleményét... Egyébként igazad van, nem kellene bunkónak lenni, de ne nagyon lepődj meg azon, ha valaki ráun idővel a folyamatos piszkálásra, és így nyilvánul meg, ahogy #15. Jellemzően mindig a többség kezdi a bunkózást, akármiről van szó, akik kevesebben vannak, azok általában csak elfogadást várnának a többitől.
2013. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék, habár nem zárkózom el előle teljesen. Engem idegesítenek, nem tudok mit kezdeni velük, kevés kisgyereket tudok megkedvelni. Néztek rám már úgy, mint egy mutánsra, meg ahogy 15-ösnél, hogy akkor minek élek. Szerintem az élet nem csak a szaporodásról szól, sok mindent szeretnék még csinálni, sok emberrel megismerkedni, együtt megöregedni a párommal (aki még kevésbé szereti a gyerekeket mint én, szerencsére ezzel legalább nincs gondunk), tanulni, utazni, egyszer saját könyvet írni, élményeket szerezni; ezeket nem csak egy gyerek tudja megadni.

Hozzáteszem, ahogy említettem, nem mondom, hogy nem változhat a véleményem, mint anno nővéremé. Nagyon hasonlítunk, neki 36 évesen lett gyereke (velem sem igazán törődött, mert úgy volt a kiskölykökkel mint én most), szóval ki tudja, a távoli jövőben, lehet, hogy lesz. Egy jóóó távoliban :D 22L

2013. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne törődj mások véleményével! Ugyan nekem van két kisfiam, mindig is szerettem volna gyereket, de abszolút nem ítélem el azt, aki úgy érzi, hogy nem szeretne. Sőt! Sokkal jobb, hogy nem hozod sem magadat, sem pedig az "esetleges" gyermekeidet olyan helyzetbe (család), amit nem igazán szerettél volna soha, csak a társadalom rád erőltette, az aztán senkinek nem lenne jó. Nem vagy szívtelen, akkor válnál azzá, ha annak ellenére, hogy nem akarsz gyereket, mégis apává válnál, és ezzel elszúrnál egy csomó életet. Mert gyereket nevelni csak akkor lehet jól, ha az ember tiszta, teljes szívből csinálja! Sokkal jobb, ha valaki felvállalja azt, hogy ő ezt nem szeretné, mintha egy egész család inná ennek a levét egy életen keresztül.
2013. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Okés köszönöm! :)

Egyébként nincs gondom a gyerekekkel, elvagyok velük bizonyos órákig de úgy annyi elég.

2013. máj. 22. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!