Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnám ezt értetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnám ezt értetni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem akarok vele összeköltözni, mert nem akarom, hogy megváltozzon az életem. De nem tudom, hogy ezt hogyan tudnám vele megértetni. Most az van, hogy egy hónapban olyan 16-17 napot dolgozom. A többin meg alszom, kijárok a focicsapat meccseire. Tévét nézek, vagy lemegyek a ház alatti kocsmába iszogatni a haverokkal.

Viszont ha összekötlözöm vele, biztos kellene neki valamit segíteni, mert kertes házban lakik. El kellene mennem vele ide-oda, moziba, színházba, rendezvényekre. Ő mindig megy ilyenekre, meg külföldre is jár kirándulásokra.

És hát az is biztos, hogyha ott lennék vele egy fedél alatt, akkor nem elégedne meg a kétheti egy szexszel, mert most kb. annyiszor megyek át hozzá.

No meg van egy számomra roppant idegesítő szokása: folyton tanul. És néha célozgatott is arra, hogy az angol tanfolyamra ahová jár, járnak párok együtt. Lehet, hogy még arra is el kellene mennem vele. Nekem viszont semmi kedvem tanulni. Meg pénzem sem lenne a rendezvényekre, meg a tanfolyamokra. 54/F



2013. máj. 23. 08:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerinted van még esély rá, hogy keresni fog?
2013. máj. 23. 10:01
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De te most anna szurkolsz, hogy ne keressen, nem?

Egyébként remélem kamu kérdés, de ha nem, akkor egy nagyon nagy gyökér vagy és remélem behajtja rajtad a tartozást, aztán mehetsz az utcára vagy ahova akarsz.

Te nem szereted ezt a nőt!

2013. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem. Azt szeretném, ha keresne. És minden úgy lenne, mint eddig. És elfogadná, hogy nem akarok vele együtt lakni, de azért szeretem.
2013. máj. 23. 10:24
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz vele együtt lakni, nem akarsz vele programokat csinálni, nem akarsz vele semmit se csinálni, csak kéthetente egyszer megdugni. Ennyit jelent neked. Ez minden, csak nem szerelem. Biztos vagyok benne, hogy sokkal jobbat érdemel nálad. Ha van esze, akkor még egyszer utoljára keres, de csak azért, hogy elküldjön téged a francba. Egy hónapja nem kerested!!! Eszednél vagy? Remélem nem keres meg téged.
2013. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kell neki h kihasználja szegényt. Érzelmileg, testileg, anyagilag. Remélem legközelebb csak a bíróságon látod h behajtsa rajtad a pénzt. Önző szemétláda vagy
2013. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted. Kihasználtad. Pénzforrásnak és kéthetente egyszeri ágyasnak.

Felnőhetnél végre vénségedre.

2013. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Atya-gatya! :D :D :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hova jut a világ... Neked nem barátnő kellene, hanem vm kiscsaj, akivel laza kapcsolatot ápolgatsz.
2013. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!