Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek van egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek van egy nagyon jó fiú barátja de tényleg jóba vannak sokszor ölelkeznek meg ilyenek van mitől félnem?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nincs manapság hogy nagyon jó fiú lány BARÁTSÁG?

2013. máj. 23. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

VAn ilyen.


Nekem is van 1 ilyen lány nagyon jóba vagyunk mi is ölelkezünk és van barátnőm :)

2013. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van persze. A féltékenységgel meg vigyázz, mert volt már nálam olyan eset is hogy egyik csaj haver pasija annyira féltékenykedett hogy szakítottak és a szakítás után tényleg össze is jártunk szexelni is néha a csajjal, de előtte amíg féltékenykedett a csóka semmi ilyen nem volt mivel a csaj hűséges típus volt. Magyarán magának baszta el a dolgokat a semmmin :) 23/F
2013. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Igen van, az ilyen alamuszi nyuszik a farvízen hajózva akarnak célba jutni. Mindig készen állnak arra, hogy akkor nyújtsanak "baráti" vigaszt a csajodnak, mikor kicsit éppen összevesztek. Néha még bu.zinak is álcázzák magukat, csak hogy ne érezd őket riválisnak.


Amit javaslok menjetek egyszer a csajoddal és a "lelki társ barátjával" közösen pl. strandra, a csajodat csókolgasd, simogasd egész nap a strandon, és közben nézzed a lelki társ barát reakcióit, ha pedig tapizni akarná a csajod, akkor viccesen mondj neki valamit pl. "Hello öreg, ez magánterület!"

2013. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom. De barátságnál nem több,így a páromnak sem kell idegeskedni ezen. Bizalom az egész. :)
2013. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a barátaimmal(férfiak) sosem ölelkezem. Szóval szerintem az ahol ölelkezés van, az nem barátság.
2013. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem két fiúbarátom is van. Igaz, ölelkezni nem szoktunk, maximum találkozáskor egy gyors ölelés és puszi.
2013. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kell félned, szegény srác örökre a "friendzone" kategóriában marad. nem férfiként, hanem barátként tekint rá. inkább sajnáld őt, mint félj tőle.
2013. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én osztályomba is jár egy ilyen csaj.. minden fiúval túl jóba van és mindegyiknek az ölébe mászik, ölelgeti stb. De sose k*rna félre. Már 2 éve megvannak a palijával.


17/L

2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Plusz, (előző voltam), hiába van barátom már több mint fél éve, nekem is vannak fiú barátaim akiket nagyon szeretek és van hogy átölelem őket, vagy ők engem mikor látjuk a másikon hogy szar a kedvünk. Ráadásul a 3 legjobb fiúbaártom közül 2-nek barátnője van szóval, még az sem hogy ők hajtsanak.

Ez így megy.. van fiú-lány barátság.

2013. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!