Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, és szakítani akarok vele, elmondjam vagy se?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szemétség volt, erről nem kell tájékoztatni, de ha valakinek így nyugodtabb a lelke, hogy olthat, akkor tegye, csak válaszoljon a kérdésre is.


Nem érdemli meg, hogy pocsékoljam az idejét, szóval szakítok vele, a kérdésem annyi, hogy elmondjam neki ezt, vagy se? Én úgy gondoltam nem, mert nem akarom feleslegesen kínozni vele, de nem tudom, hogy korrektebb? Fiúk, ti "akarnátok" tudni?


2013. máj. 23. 16:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jártam így... tudom milyen. Tudom, hogy szemétség volt, mondtam. Nem is védem magam sehogy.
2013. máj. 23. 16:15
 12/21 anonim ***** válasza:
Mondd persze! :) Így legalább nem fog szomorkodni,mert tudja hogy milyen egy -inkább nem mondom ki- embert veszített. Bár ezzel ő inkább nyert... :)
2013. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hiába adunk tanácsot, te úgysem fogod elmondani. Ismerjük a lelkivilágodat, mert tipikus vagy.
2013. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el neki. Minek okozzak neki még nagyobb fájdalmat? Ezzel az egésszel maximum az én lelkemen könnyítenék az ő kárára. Szóval nem, nem mondanám el neki.
2013. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
előbb utóbb rájön...
2013. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15 Sose jött rá..
2013. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
még rájöhet..
2013. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt erősen kétlem. Köszönésig sem jut az exem, a másikkal meg semmiféle kapcsolatban nem áll. De az az igazság, hogyha megtudná sem érdekelne már. Őt se különösebben. Na meg eltelt azóta 3 év.


Szóval mint mondtam..sose jött rá, és nem is fog.

2013. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ellenben én tudom, hogy megcsalt.. :) Letagadta. A mai napig nem tudja, hogy tudom.
2013. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el neki. De, ha nem akarna elengedni, szenvedne miattam, vissza akarna kapni, akkor igen. Ha el tudtok békésen válni, túl tud lépni rajtad, szerintem jobb, ha nem tudja (egy világ omlana össze benne), de ha meg akarná alázni magát előttem azzal, hogy még "vissza akarja könyörögni magát", akkor inkább elmondanám.
2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!