Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ilyet? Elmúlik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet? Elmúlik, és ez csak egy 'átsuhanó' érzés?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és lány.1,5éve tart az első kapcsolatom.Tényleg az első nem volt azelőtt senkisem.Szeretem a barátomat ezt tudom és érzem is de viszont néha belegondolok, hogy jólenne mással új dolgokat kipróbálni, randizni.. stb Ugy kb ujra átszeretném élni ami egy kapcsolat elején van.Nektek is volt ilyen érzésetek?Szerintetek mit csináljak?Nem akarok szakítani és megcsalni se mert SZERETEM NAGYON♥
2009. okt. 4. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, és jól megvagytok, miért hagynád el, csalnád meg? Nehéz, legalábbis nekem, olyan embert találni, akivel kiegészítjük egymást, ha nálatok ez megvan, akkor maradj vele :)

Viszont ha még nem akarod egy valaki mellett elkötelezni magad, és ismerkedni szeretnél, akkor tedd azt.

De én azt mondom, szerintem maradj vele :) És igen, ez sztem egy átsuhanó érzés csak.

2009. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
néha nekem is vannak olyan érzéseim h jó lenne átélni az ilyen elsőcsókos időszakot megint, de ezért nem fogok felrúgni egy 3 és fél éves kapcsolatot
2009. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen érzéseim, még amikor együtt voltam az exemmel. Nyugi, sztem ez természetes. Szuper érzés az első csók, első mindenféle:D Nyugi nyugii:D Majd elmúlik:)
2009. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!