Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már úgy h megtaláltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy h megtaláltátok a nagy Ő-t? Ha igen milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
hogy ha nincs velem megőrülök és olyan furcsa rossz érzésem van de ha velem van minden olyan jó vagy ha csak felhív vagy ír smst és ha msnen beszélünk.és ha meghallom a nevét nagyot dobban a szívem.és ha elhagyna abba beleőrülnék
2010. jan. 17. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül hogy ezt érzed (ami szerintem csak szerelem) nem biztos hogy megtaláltad a nagy őt!
2010. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak hogy éreztem, tudtam.

Pár éve volt, azt hiszem a TV2-ön.

Elég rossz érzés volt, mert többet vártam volna a műsortól.

2010. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már 2 éve érzem ezt és végülis ezt nem lehet megmondani milyen érzés csak tudod legbelül, hogy Ő az. Szerintem. Meg végülis olyan, amilyet másnál még sose éreztél, de ez egy nagyon összetett érzés szóval nem igazán lehet meghatározni.
2010. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te szerelmes vagy! A nagy ő akkor a nagy ő, ha ő az az ember, akivel ugyanúgy éreztek, van a bizalom, olyan, mint a legjobb barátod, de szeretőnek is a legjobb, nem akarsz és nem is tudnál nélküle élni. Hasonlóak vagytok, hasonlóak gondolkodtok az élet dolgairól.

A nagy ő az az ember, akibe maradéktalanul bízol és szeretsz és boldoggá akarsz tenni!

És15-20 év múltán is így gondolod!


Végülis lehet ő is a nagy ő, ezt az idő eldönti úgyis!

2010. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:)Hát persze.Az ember minden kapcsolatában úgy érzi,ha minden jól megy.Ugyanúgy,ahogy most is érzem ezt az új kapcsolatomba ami 2 hónapja tart,érztem a négy éves kapcsolatomba is ami négy-öt hónapja ért véget.Szerintm nem lehet mgmondani,hogy biztosan így van-e.Csak bízni és reménykdni tudunk,hogy örökké tart.
2010. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem pedig már 96 éves vagyok, szerintetek van még remény?
2010. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van még remény, de csináljátok olyan pózba, ami a korodnak az első és második számával felcserélt számokból jön össze.
2010. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam a nagy Ő-t. Ha megjön tiszta izgatott vagyok, ha elmegy, akkor meg azt hiszem összeomlik bennem egy világ! :)
2010. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!