Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális-e az, hogy minél...

Normális-e az, hogy minél többet mozgok, annál éhesebb vagyok? Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a sport elveszi az étvágyat, erre tessék, pont az ellenkezője történik. :(
2013. márc. 22. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen.

Sport után fontos szerepet játszik az étkezés, ilyenkor vissza kell tölteni a szervezetet és az izmokat!

2013. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Nomrális esetben (mármint ha valaki nincs elhízva), azért van, hogy aki komoly fizikai munkát végez, kalóriadúsabban kell étkezni, mint annak, aki irodában dolgozik.

Velem egyébként sport után az van, hogy még csak rágondolni sem tudok a kajára, szóval nekem meg pont elveszi az étvágyam, viszont nagyon kívánom a vizet. Ezért én sport előtt kb fél-háromnegyed órával eszek.

2013. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!