Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak meg akar fektetni, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akar fektetni, azért ilyen ajándékozós, vagy csak szerelmes?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja járunk. Augusztus óta kavartunk, de ő a tipikus csajhajkurászós srác, és ezért nem jöttünk össze, csak márciusban. Ameddig nem jártunk, eléggé valószínű volt, hogy csak le akar fektetni. Aztán olyanokat mondogatott nekem, hogy most ő ezt nagyon komolyan gondolja, rendes, hosszú kapcsolatot tervez velem, és a viselkedése is feltűnően változott. Mostanában pedig egészen megdöbbentő. Amikor összefutunk mindig van valami meglepetése. Gyertyák, virágok, főz, meg ilyesmik. Én imádom őt nagyon, de még nem akarok vele lefeküdni, ezt ő is tudja, és nem is erőlteti. Párszor szóba került, és én tulajdonképpen azért vágyom rá, de még van ez a bizalmi kérdés, ami nem megoldott. Petting viszont van. :) Ha mondom neki, hogy úgy érzem, néha csak azért kellek neki, hogy lefektessen, azt mondja, hogy akkor menne bulizni, és mindenkin végigmenne, de neki csak én kellek. Nem volt még barátom, nincsenek tapasztalataim. Azt mondta, olyan dolgokat hozok ki belőle, amiket másnak sosem tett meg, gondolok itt a virágokra, és egyéb meglepetésekre. Szerintetek?
2013. máj. 27. 19:37
 1/2 Aladárkiss ***** válasza:
Ezt udvarlási szakasznak hívják. Azt, hogy valójában mit akar tőled csak ő tudja.
2013. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASOT ***** válasza:
100%

Ha csak meg akar fektetni akkor elég kitartó a srác , mind az időt mind a belefektetett energiát és pénzt számítva.

(Csak szexért nem sokan bajlódnának ennyit.)

2013. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!