Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sors fintora, vagy emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors fintora, vagy emberi kegyetlenség?

Figyelt kérdés
Voltatok-e már olyan helyzetben amikor visszautasított egy lány,de tudja mit érzel minden nap úgy megy el melletted mintha ott sem lennél,majd végignézheted ahogy összejön valakivel,és látod ahogy turbékolnak?S melyik a valószínűbb/esett meg veletek kegyetlenség vagy a sors?

#sros
2013. máj. 28. 17:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Velem is esett már meg ilyen,de túléltem. Kíváncsi vagyok mindkét nem miként érez egy ilyen után.(utasító/utasított oldalról)Sajnos az elmúlt időben megfigyeltem,hogy az emberek némelyike akár fiú akár lány előszeretettel érezteti a másikkal,hogy:"nem vagy elég jó nekem"...ebből a szempontból én szerencsésebb voltam,de láttam olyat is amikor bunkón utasítják el az embert.Szívesen várom bárki válaszát ki mit érzett fiú/lány,utasító/utasított.
2013. jún. 5. 17:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Micsoda logikátlan dumák vannak itt Lucifer erejére! Ha elestél fel kell állnod??? Nem éppen. A probléma forrását kell kiirtanod. Nem az a probléma, hogy megoldod-e a gondodat vagy sem. Hanem, hogy van gondod. Ha elestél, akkor ne ess el többé.
2013. jún. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,és azt,hogy mindenki értelmesen válaszolt!Levontam a tanulságot,és sok tapasztalatot szereztem.
2013. jún. 19. 19:19
 14/14 anonim ***** válasza:
én nem tudnék beleszeretni olyanba aki engem levegőnek néz
2014. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!