Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy sokan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy sokan olyan tragédiának érzik a szerelmi életet, és nehézségnek a párkeresést?

Figyelt kérdés
Ha csak itt lennék egész nap,és nem élnék a való életben,el is hinném,de nem így van...
2013. máj. 12. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szerelmi élet akkor tragédia, hogyha valami probléma áll fenn. Sokan beleesnek abba a hibába, hogy a boldogságot természetesnek veszik, ha probléma jön a kapcsolatba, az viszont tragédia, pedig nem így kéne ezt felfogni.

Ha a párkeresés nehézség, akkor pedig általában össze sem jön, így meg persze hogy nehézség. (Ezt jól megfogalmaztam :))

2013. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat foglalkoznak vele.
2013. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vannak akik nem szerencsések.ennyi.
2013. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Számomra lehetetlen a pártalálás, hiszen alacsony, dagadt és ocsmány srác vagyok.
2013. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez van. Az élet rendje.
2013. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mindenki a saját tapasztalatát írja le

ez függ attól hol lakik, milyen ismeretségi köre van és kortól

örülök neki, hogy Neked jó a tapasztalatod és sikerült is találni, N

2013. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát,épp most nekem nincs...De attól még nemrég volt,és nemsokára megint lesz,ha úgy akarom.

Az alacsony,kövérnek-ismerek ugyanilyen cigány pasast látásból,van 4 gyereke,és egy vékony,szép felesége.(meg hallásból,elég hangosak...)

2013. máj. 12. 17:02
 8/12 anonim ***** válasza:

17:02


cigányokat ne keverjük már ide. ott a 3 éves gyereket kiházasítják tudtán kívül.



Kérdésre válaszolva:


Talán mert félnek egyedüli élettől, na meg attól hogy mások lesznek mint amit a társadalom elvár tőlük.

2013. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*


Én környezetemet jobban zavarja hogy nincs bnőm 2 éve, mint magamat. Nagy kerek szemekkel néznek rám mikor közlöm az időtartamot, mintha csak erről szólna az élet... bár az övék csak erről szól.

2013. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magányosan szenvedő típus voltam, aki egész nap nyomja az önsajnálatot. Aztán szép lassan rájöttem hogy az egésznek én vagyok az oka, hát változtattam. Azóta számos hosszabb-rövidebb kapcsolatom volt. A legutóbbi 2,5 évig tartott, nem rég ért véget, de abszolút nem törtem össze, majd találok mást. Pedig nem vagyok se nagy pinabubus, se jóképű. Egyszerűen magabiztosság és duma kérdése az egész, persze edzegetek is, de kb 65 kiló vagyok 173 centi létemre szóval nem vagyok kib*szva mint az állat, csak sportos külsőm van. Ennyi. Megteszek mindent ami tőlem telik, és ez bőven elég a legtöbb esetben.
2013. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!