Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gondoljátok, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy itt sokan nagyon elhamarkodottan ítélkeznek?

Figyelt kérdés

Amikor a párkapcsolatokkal kapcsolatos kérdéseknél ilyeneket olvasok, hogy: Szerintem keress valaki normálisabbat... Ez egy barom, azonnal szakíts vele stb stb.

Szóval ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mi van ha maga a kérdező sem "normális"? Elvégre az ilyen panaszkodós-segítség kérős kérdések nyilván nagyon egyoldaluak, a másik fél tuti nem így adná elő a történteket. Ti mit gondoltok erről?


2013. máj. 13. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

miért, akit vernek meg erőszakolnak, miért maradjon továbbra is egy ekkora kötsöggel???

de abban igazad van, hogy sokszor a kérdező sem normális. ekkor kap a pofájára :)

2013. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt legtöbbször nők írják, vagy turbófeministák.
2013. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De, gondolom.
2013. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én mindig a kérdezőnek próbálok tanácsot adni, ha úgy gondolom, hogy nem látja jól a dolgokat, akkor azt megírom. a másik fél szemszögét nem ismerem, de ebben az esetben számomra igazából irreleváns. nem ő kér tanácsot. jah, és nem azt szoktam mondani, hogy mit csináljon, hanem azt, hogy én a helyében valószínűleg ezt, vagy azt tenném.
2013. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem az zavar,hogy egy 5 soros,semmitmondó kérdés után már teljes bizonysággal ítélkeznek az ember felett.


Én is megkaptam már egy kérdésre,hogy mekkora egy szerencsétlen vagyok,sose lesz barátnőm.

Eddig 4 volt,köztük 2 modell:D

2013. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok a szélsőséges kérdésekre mint pl "mit csináljak, ha ver a pasim?" nyilván egyértelmű a válasz, de a helyzet gyakran nem ilyen egyszerű. Amúgy kösz a válaszokat! :D
2013. máj. 13. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos drága kérdező :D

Én csak 1 kérdést látok, a mögöttes tartalmat nem

Ha pedig túl hosszú a kérdés, el sem olvasom, mert a rendelkezésre álló időm korlátozott.

De mégse kezdhetünk el nyomozni a mögöttes tartalmak miatt, ugye?

2013. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5


Pont erről beszélek! :D

2013. máj. 13. 22:48
 9/10 A kérdező kommentje:

4


ezt korrektül megfogalmaztad, köszi!

2013. máj. 13. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:

<troll>

Én nem gondolom, sosem ítélkezem elhamarkodottan, csakis megalapozottan. Ti is mind retardok vagytok.

</troll>


De. Így gondolom. Sok minden lehet egy-egy viselkedés mögött, és kevés ember áll az önismeret azon szintjén, hogy saját magáról is reprezentatív képet fessen a kérdésében.

2013. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!