Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szekapcsolatban ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szekapcsolatban ez normális?

Figyelt kérdés
Az exemmel megbeszéltük, hogy szexkapcsolatban maradunk. Megkérdeztem tőle, neki mikor lenne jó. Írta, holnap biztos nem, majd szerdán valamikor. Hozzá tenném, régen voltunk együtt, és most lekoptatott, hogy korán fekszik le, miközben mi együtt voltunk, éjfélig fent volt. Kérdeztem, miért nem jó a holnap, kifogásokkal jött. Csak a szerda.
2013. máj. 27. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi, szexkapcsolat
2013. máj. 27. 21:55
 2/11 anonim ***** válasza:

normális, már fontosabb neki egy pihi, mint te.

de amúgy a szerdával mi a baj? :D

2013. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
míg együtt voltunk, soha nem csinált ilyet. egyszerűen lekoptatott. és egy férfinak ennyire nem kell a szex? nem a pihenés mintaképe
2013. máj. 27. 22:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mit pattogsz. Már nem jártok csak p.nát adsz neki. Semmi jogod elszámoltatni az idejével. Nem ér rá és kész.
2013. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a többieknek, amíg együtt voltatok lehet hogy nem csinált ilyet, de már nem vagytok együtt. Így ha épp nincs hozzád kedve, akkor simán mondhatja hogy kössz, ma nem. Ennyi.
2013. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy akkor mindig akarta... Most meg kifogásokkal jön. Pasik... és a szex. Érdekesek vagytok. nem kell beszámolnia, de ez így gyanús. míg együtt voltunk, meg utána is éjfélig volt fent, most meg hirtelen lefekszik, ahogy ezt meg kellett beszélnünk.
2013. máj. 27. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd ahogy itt írogatod az aggódó kommenteket. Szerintem ez a "már szakítottunk, és csak szexkapcsolat van" duma bullshit. Te egyáltalán nem így látod, gondolom ő rakott ki téged, és te bedobtad ezt a mentőövet hogy ne veszítsd el teljesen. De ezzel csak magadnak ártasz. Neki már nincs másra szüksége, csak a puncidra, mert ez épp sokkal egyszerűbb és kényelmesebb mint újat szerezni.

Az is lehet hogy holnap épp randizik, csak meg akar ettől kímélni, de ha így is van, elméletileg akkor sincs hozzá semmi közöd.

Ha neked ez az állapot nem felel meg, idegesít hogy nem tudod mi van vele, hidd el jobban jársz ha megszünteted teljesen. Lesz majd más akivel szintén jó a szex. Ebből nyertes ként már nem fogsz tudni kijönni.

2013. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet h van egy másik csaj is. Csak nem akarta h kiverd a hisztit v elvedd a p.nát. De tényleg semmi közöd hozzá. Ha nem tetszik akkor minek mentél bele ilyenbe?
2013. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pendulum92 ***** válasza:
Mást is dug :)
2013. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha megegyeztetek, hogy ez szexkapcsolat, akkor nincs jogod elszámoltatni miért nem ér rá, nem ér rá és kész. ha nincs kedve akkor nincs kedve. ezek a dolgok már nem tartoznak rád.


viszont ha te még szerelmes vagy, és ez a szexkapcsolat egy ürügy, hogy vele lehess, szerintem sürgősen szakítsd ezt is meg vele mert CSAK TE FOGSZ SZENVEDNI.


de ahogy gondolod!


nálam ezért nem volt soha szexkapcsolat (max 1 éjszakás kaland). ha hosszabb, akkor előbb utóbb érzelmeket vinnék bele, és párkapcsolatként gondolnék rá. egyszer volt róla szó egyik exemmel hogy lesz, de idő közben összejöttem a férjemmel, szóval lemondtam a dolgot. még jó érzés is volt, hogy én jöttem ki a dologból ,és nem a pasi:)nem volt harag szerencsére részéről, csak csalódott kicsit.


27/N

2013. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!