Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény? BELEHALOK,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? BELEHALOK, SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

2 év három 3 hónapig voltunk együtt, az utolsó három hónap már nem volt tökéletes. Ott kezdődött minden, hogy én majdnem megcsaltam. Azóta ő szakított velem kétszer, de újra összejöttünk, tegnap meg megint szakított velem, de most már komolyan. Azzal az indokkal, hogy mostanában nem tudok megbeszélni semmit (szerintem ezen lehet változtatni), én vagyok az első barátnője, nem élte ki magát, vágyik az újra és már nem szerelmes. Szeret, kötődik hozzám, de nem szerelmes, és nagyon hiányzik neki a szerelem. De a szerelem az elmúlik egy idő után, nem? Az a különös, hogy péntek este még hiányoztam neki, várta, hogy együtt töltsük a hétvégét, az is tök jó volt, a szemébe néztem és láttam, hogy szerelmes. Mi történt? Egyszer szerelmes aztán nem?


Van még remény? Sírva keltem, most is sírok nagyon hiányzik :'( Vissza fog még jönni hozzám? :(


19/L 23/F


2013. máj. 30. 07:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Azt mondta ha mégis változna valami, és szerelmes lenne, akkor visszajön hozzám, én csak ezt várom :'("


Na EZT ne csináld! Láttam már ilyet, hidd el, ebből csak te jössz ki rosszul.


Tulajdonképpen tudod, mit mondott most neked? Elhagy, de meghagyja magának a menekülési útvonalat. Ez a legszemetebb, legönzőbb dolog, amit ilyenkor csinálni lehet, mert önmagát kibiztosítja, téged pedig nem enged továbblépni. Nyitva hagyja az ajtót, ha mégsem jön be az élet nélküled, akkor majd szalad vissza hozzád, hogy "rájött", mégis szeret.


Tapasztalataim szerint ennek a dolognak két kimenetele van:


1: rájön, hogy mégsem jön be neki ez a fene nagy szabadság. Megcsappan az önbizalma és elkezd vágyni vissza a biztonságba, a szoknyád alá. Te ekkor kirobbanó örömmel várod, hirtelen minden csodaszép lesz. Aztán ahogy telnek a napok, kiújul minden. Elhúzzátok akár évekig, mire rájöttök, hogy nem megy. Márpedig nem fog menni, mert ha menne, akkor MOST IS menne. Nyilván hibákból tanul az ember, de ahhoz annak a hibának akkora súlya kell legyen, amit az ember megérez. Az, hogy egy szó nélkül futhat vissza hozzád, az eléggé súlytalanná teszi a dolgot.


2: bejön neki a szabadság, és élvezi az életet, mivel nincs a világon semmi veszítenivalója. Tele van önbizalommal, mert te is hazavárod, mások is vevők rá. Te mindent megteszel a kedvéért, alárendeled magad, mert reméled, így majd rájön, hogy te kellesz neki. Valójában viszont pontosan abban erősíted meg, hogy BÁRMIT megtehet, bármikor visszamehet hozzád ha akar(na); a szemében egy, az egóját simogató rajongó leszel, semmi több. Miközben ő baromi remekül érzi magát, te otthon szenvedsz, teljesen elveszíted önmagad, mert nem tudsz továbblépni, és hónapokig, évekig élsz egy hiú reménynek.


Sajnálom, ha fájdalmat okoz amit írtam, de hidd el, most ezt kell hallanod. Amit leírtam, nem légből kapott, hanem saját megfigyelés, tapasztalat. Tudom, hogy kecsegtető a reménysugár, amit hátrahagyott, de értsd meg: ebből rosszul csak te jöhetsz ki, ő nem. Szívd fel magad, legyen tartásod! Ne legyél egy kabát, amit felvesz, ha fázik és ledob a földre, ha éppen melege van, mert akkor ennyire is fog tartani! A legfontosabb: ha így viselkedsz, attól még NEM FOGOD VISSZAKAPNI! Légy kemény, legyen tartásod, legyél határozott, más út nincs.


Gondolom, nem kicsit játszik szerepet nálad a bűntudat, hogy majdnem megcsaltad, ez így teljesen korrekt is, de ettől még maradj két lábbal a földön. Lássuk be, ő most ezzel él vissza, mert lelkiismeret-furdalás nélkül csinálhatja, amit csinál, elvégre te kezdted. Ennek te ne engedd magad alárendelni: ha nem tud és nem akar benned megbízni, akkor menjen, ha pedig meg akar benned bízni, akkor majd megszerzed újra a bizalmát, de azt NE ENGEDD, hogy egy hibáddal ily módon éljenek vissza!

2013. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy dolgot elfelejtettem leírni: amit a pasid csinál, nem tudatos, hanem ösztönös. Nem kitervelt fondorlattal manipulál téged, egyszerűen gyáva felvállalni a döntését. A legfontosabb dolog erre felhívni a figyelmét.


Nem mondom meg, mit dönts, vagy mit csinálj, de erősen azt ajánlom, hogy ezt az alárendelt viszonyt mindenképp felejtsd el! Azon kívül, hogy saját magad kínzod majd, őt megerősíted a saját viselkedése helyességében, pedig most pontosan az a dolgod, hogy megmutasd neki, mekkora balf*sz.


Mindenféle példával tudok szolgálni neked ezzel kapcsolatban, ha érdekelnek a tapasztalatok, írj privátot.

2013. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ismerem, nem fog kihasználni, ezt ne is próbáljátok elhitetni velem, nem olyan. A másik meg, most taktikát váltottam. Én minél jobban akarom ezt az egész kapcsolatot, ő annál inkább nem. A pasik szeretnek harcolni egy nőért, én pedig két kézzel kapaszkodom belé, így nem tudja, hogy mit veszített. Ezért most nem keresem. Szombaton még úgyis fogunk találkozni, remélem addig észhez tér.

2013. máj. 30. 10:01
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat màr tönkrement. Ha szeretne téged még mindig, akkor arra törekedett volna hogy újra meg tudjon bízni benned, nem lökött volna el magàtòl. Mellesleg az utolsò vàlaszolònak nagyon igaza van, hallgass rà! Sok tovàbbi fàjdalomtòl megkímélnéd magad ha inkàbb arra koncentràlnàl hogy hogyan zàrd le, mintsem hogy hogyan szerezd vissza. Butasàg, nagyot fogsz koppanni...
2013. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a taktika dicséretes, ám az "ő nem oylan", meg nemfog kihasználni ismerem dolog...ezt hallja először minden nő aki utánna mégis ennek az áldozatává esik :)


persze, az összes nő azthiszi vele ez nemtörténik meg, mert za ő pasija nem oylan...áhh nem mi? :D és mégis itt sírnak rengetegen, hogy ki voltak használva, és csak szexre kelettek, s megy a sírás rívás...szal akkor hogyvan ez? :D

2013. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én ismerem vagy te? Mondom, hogy nem olyan.


És még mindig nem értem, hogy hogy lehet az, hogy hétvégén még szerelmes belém, most meg nem. Azért mert megint veszekedtünk, mostanában csak veszekszünk meg a vitatkozunk a hülyeségeken, amiknek semmi értelme, aztán szidjuk egymást, amit megbánunk és kibékülünk, persze ezt mind azon a k*rva facebook-on, mert élőben egyáltalán nem veszekszünk. Az a baj, hogy ellaposodtunk, hét napból négyet együtt töltöttünk, a maradék három napon meg a face-n lógtunk, hogy ott tudjunk beszélni, ha már nem volt miről akkor is beszéltünk. Nem volt időnk külön lenni, így nem is hiányoztunk egymásnak, és ha már nem hiányzik a másik ember, akkor honnan tudod, hogy szerelmes vagy? Így adok most neki egy kis időt, hogy érezze már végre azt, hogy hiányzom neki. Eddig én sem tudtam, hogy ennyire szeretem, ha tudtam volna, nem megyek el én sem azzal a pasival sörözni. Most tudom csak, mit veszítettem el. Tudom mit rontottam el, és tudom, hogy együtt mit rontottunk el és én képes vagyok ezt megoldani és átbeszélni. Annyi, hogy jelenleg ő nem akarja, de ismerem, és tudom, hogy fogok neki hiányozni, és majd akkor neki is elmondom ezeket. Él bennem a remény, és szerelmes vagyok, akárki akármit mond, visszaszerzem!

2013. máj. 30. 19:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Szegény lány nyugodjatok már meg nemtudja mit csináljon figyelj mond meg neki hogy sajnálod az egészet de őszintén és ha a srác szeret megbocsát és van szíve ha megnem akkor 1 hülye bunkó aki sohasem szeretet
2013. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!