Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye télleg csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye télleg csak szórakozik velem? Hogy lehetek ilyen naiv?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba akivel egyik bnőm hozott össze.. nekem nagyon bejön meg minden.1hete ismertük egymást de borzasztóan félnék és suliba oda se \'mer\'jönni hozzám.Rákérdeztem multhéten h komolyan gondolja-e a dolgot,lehet e belőle valami. Azt mondta nem akarja magát elkötelezni de nem tudja.. ez eleve borzalmas butaság mert ennyi idősen nem is lehet de mindegy.Abban maradtunk h most pénteken/ig eldöl mi lesz,de igy már nem éri meg.Suliba nemis foglalkozik velem nem dicsér ,bókol vagy hiv el randizni sőt még suli után dumálni se, ugyanakkor azt mondta h teccem neki.Szerintetek is haggyam a pi*ba ,mert csak játszik velem?Vagy mit tennétek?Pluszba nehezit még a dolgon hogy ő csak bejön viszont én szerelmes vagyok egy fiuba..de nála nem tudom mennyi esélyme van de ez lényegtelen is de ha választanom kéne foggalmam sincs hogy döntenék..:S


én 15/L ő 16


2009. okt. 6. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
áhh, semmi komolyat nem akar tőled, még fel se mert vállalni. ez csak szórakozás, nem érez iránad semmi. az hogy egy csaj bejön egy srácnak nem jelent semmit. végigmegyek egy bevásárlóközponton és vagy 40 csaj 'bejön' útközben :)
2009. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem akar semmi komoly kapcsolatot, tetszel neki, de vannak akik 15 évesen még nem akarnak járni senkivel. Szerintem nem azért mert nem mer felvállalni téged, csak szimplán jó neki most még így egyedül. Ráadásul gondolom tudod, hogy a lányok amúgy is előbb érnek, tehát tök normális, hogy te már járni akarsz valakivel, ő meg még nem.

Keress mást :) ennyi :)

2009. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. F27
2009. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A csávó nem tudja mit akar és még csak nem is foglalkozik veled, te meg egy másikba vagy szerelmes...

Azt hiszem a döntés innentől kezdve igen egyszerü.

Jakomo 25f

2009. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a csávó még igencsak kisfiú keress mást!!!!!!4
2009. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 12 vok ez volt az én pasimmal is de már 1.5 honap után smároltunk is meg 1-2 naponta talizunk meg kisérget ide-oda sztem menj oda hozzá és kezdj el neki akármit mondani vagy találj ki vmit és kérdezd meg h igaz e találj ki vmi témát és dumáljatok (nem kezdhet MINDENT a pasi!!!)
2010. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!