Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleuntam hogy kihasználnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleuntam hogy kihasználnak?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy a pasim annyira nem méltat, hogy ne beszéljen velem bunkón, aztán ha szakítani akarok vele, jön utánam, sír... Minden tőlem telhetőt megtettem a kapcsolatunkért, elfogadtam, hogy rossz vele a szex, nem áll ki mellettem, hagyja, hogy a barátai kipletykáljanak és kavarjanak a hátam mögött. Mindezek után még én vagyok a buta liba...

Nem akarom többet törni magam, hogy jó legyen mert úgyis csak visszaél a szeretetemmel. Ki akarom használni. Hogyan tegyem? Mi számít kihasználásnak?? Hogy csináljam??


2013. máj. 30. 13:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Asot, tudom...
2013. máj. 30. 19:58
 12/13 ASOT ***** válasza:

Hát ez a baj hogy még tudod is! És? mi lesz? Bele fogsz menni leszel olyan buta?

Leszel mi?? :)

Jajj istenem...

Hány éves is vagy te hogy ilyenbe benne akarsz maradni? 80? vagy csak 70?

erősen kétlem hogy ilyen idős lennél vagy igen?


Ha nem vagy ilyen idős akkor tudod hogy van időd jobbra, és nem kap kapkodni, hogy "jaaaaaajjjjjjjjj mi lesssz velem??? jajj úristeeeeeen" nem van egy csomó időd.

Szebbre újra, szép mozgalmas színes életre.


persze ha tényleg túl vagy 70 en akkor megértelek!

2013. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
19 vagyok, és majd' elásom magam.. igazad van, tudom.
2013. máj. 30. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!