Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is kihasználnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kihasználnak olyan alapon, hogy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

szóval a barátom pl veszekedés után, ha meg vagyok bántva, nem érdekli, képes felém állni a képembe lógatni a "munkát", vagy olyankor is amikor elfordulok, hogy aludnék, vagy amikor megyünk kocsival messzire, közli hogy áll és szinte várja, hogy hozzányúljak, stb., volt már kocsival orális, de csak előjáték címen, körözött addig lassan a házak között (utána éreztem magam mintha olyan megalázó lett volna)ha szexuális eszközöket hoz haza, előtte meg sem kérdez, spontán előveszi és már totál be van izgulva, mosolyogva adja elő, szóval ha nem mennék bele, megérti, de tuti húzná a száját (lelki zsarolás), ha elutazik akár egy hétre (munkaügy) előtte nem szeretkezés van, csak neki egy gyors orál, de amikor végre hazajön, volt hogy képes hátradőlni, tarkóra kulcsolt kézzel, habár itt szóltam, hogy ez legyen az első, amikor végre látjuk egymást? utána persze belemegy a szeretkezésbe, de így már milyen...stb 2 éve vagyunk együtt. szerintem azt hiszi én élek halok az ő szerszámáért. holott én nem nedvesedem be a légből, meg attól, hogy letérdelek...és hadd ne mondjam még az együttfürdést is, ő hányszor elmegy, míg én egyszer sem. és nem is igényli valahogy...szóval nem arról van szó, hogy szegény csajnak nem jó a párjával a szex,(beszéljék meg, mert erről szól a kapcsolat) hanem én úgy érzem, hogy szabályosan ki vagyok használva.(2,5 éve vagyunk együtt)


más nőt is kihasználnak?


2012. okt. 30. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak azon nőket, akik hagyják magukat. Egyébként úgy kell nekik (nektek).
2012. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A.Romanov ***** válasza:
Ha nem sikerül megbeszélni vele miért vagytok együtt még?
2012. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mond neki egyszer h madj beszéltek 10 év mulva... se
2012. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Aki hagyja, megérdemli, ne panaszkodjon.
2012. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

mert nekem csak most kezd leesni, hogy ki vagyok használva. ezért vagyunk együtt. és nem is értettem hogy ilyen létezik? vagy én érzek e netalántán hülyeségeket!

és hogy lehet az, hogy vki kihasználja a saját bnőjét?

és hogyhogy ne hagyjam magam?? párkapcsolatban...

párkapcsolatban is játszani kell, amit előtte? nem fekszem le vele, nem teszem szét a lábam, mert kihasználnak. ez párkapcsolatban is így van?

akkor szinte kötelező, hogy egy nőnek "fájjon a feje" olykor olykor????

2012. okt. 30. 19:49
 6/16 anonim ***** válasza:

Mivan?? Olyan h.ülye vagy basszus... -.-


A barátod szimplán egy önző paraszt. Sok ilyen van.

1. Dobod a fenébe, és keresel mást.

2. Megneveled.


Persze, hogy elvárja mindezt, mert pincsikutyaként mindent megcsinálsz. Miért ne várná el? Miért kéne ezért bármit is tennie, ha te akkor is megcsinálod, ha nem tesz?


Ha a barátom nem izgat fel rendesen, nem szexelek vele. ENNYI.


Nem tudom mi olyan halál bonyolult ebben, nem kell sem trükközni, sem kéretni magad, csak ragaszkodni a saját vágyaidhoz és nem hagyni, hogy elnyomjanak.


Bár ha eddig nem tűnt föl, akkor gyanítom sokat már nem számít, mert képtelen leszel kiállni magadért... -.-

2012. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nos akkor orális soha nem lenne a kapcsolatunkban. engem egyáltalán nem izgat ha neki "kell" csinálni. nos ez teljesen megszűnne ha rajtam múlna.

sőt nem is kezdeményeznék soha. mert alapból nem vagyok nedves attól sem, hogy neki áll.

kimaradnának a szexuális eszközök is, mert a párom előtt úgy sem tudom elengedni magam egy vibrátorral pl.


szóval úgy megváltozna minden, hogy abban nem lenne köszönet...

2012. okt. 30. 20:02
 8/16 A kérdező kommentje:
szóval marad az, hogy magán a kapcsolaton gondolkodjak el...kíváncsi vagyok a kövi bnőjére...
2012. okt. 30. 20:03
 9/16 anonim ***** válasza:

én biztos nem tűrném ezt .. és vagy változtat vagy vége

19/L

2012. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Biztos van más nő is rajtad kívül akit kihasználnak, de hogy az nem ÉN vagyok az biztos!

Miért hagyod magad kihasználni? Egy önző gyökér a pasid, de ha nem is szólsz neki, hogy ez neked nem jó akkor mit vársz?

Pedig meg kéne beszélnetek, nem gondolod?!

2012. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!