Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt roma barátja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt roma barátja vagy barátnője? És milyen volt párkapcsolatban és szex terén? És a családja és a viselkedése? Írnátok sztorikat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 14:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor, csak hogy a kérdésre is válaszoljak.:) Nekem van egy volt évfolyamtársam, cigány a pasija. Ismerem a srácot is, nem koszos, nem nagyszájú, az a normálisabb kategória... Egyik barátommal jóban van, neki hencegett részegen azzal, hogy a csaj nem p.fázik neki vissza, mert már rájött, hogy azért pofon jár.


Ezért is írtam, hogy nem kezdenék roma sráccal. Ők is jobban járnak, mert ahogy apumat ismerem, "a belüket kitaposná" ilyen esetben.:)

2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem trollkodás,szimplán megvan az okom rá,hogy gyűlöljem őket,ennyi!!!
2013. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kezdenék velük újra. Nekem egyszer elég volt átélnem azt a hajcihőt, mikor kiléptem abból a kapcsolatból.
2013. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Engem nem az érdekel ki utálja őket és ki NEM járna velük!
2013. máj. 30. 15:23
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet olvasva egyből az a történet jutott az eszembe, amiről belinkelek ide egy cikket. Habár a szerző nagyon diszkréten csak a fiú "hátrányos helyzetét" emlegeti, tudom h roma volt (és ezt mond minden előítélet nélkül mondom), látásból ismertem a barátnőjét. Sokszor láttam őket együtt elmenni az utcán a házunk előtt, mindig fogták egymás kezét - vagyis ez nem egészen igaz, mert általában a srác a lány fenekét markolászta...

[link]

2013. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

De engem ez a rész nem érdekel engem a kérdésre a válaszok érdekelnek... nem érdekel ez a cikk se.


Köszönöm!

2013. máj. 30. 15:34
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
JAAAA! Pozitív tartalmú válaszokat vársz?? Azt kedves "mindenkiegyenlőnemutálunksenkit" várhatod...
2013. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, 19 évesen volt egy 17 éves roma barátnőm. Szemembe adta az ártatlant, szendét, de már akkoris átláttam rajta, ugyanis úgy cumizott, hogy azóta senki.


Egyszer lebukott egy sms-sel, amit az én telómról küldött el, mert az övén nem volt pénz (akkoriban nem volt mindenkinek mobilja - neki mégis volt). Kitörölte az elküldött smst, de akinek küldte, nekem válaszolt, nem az ő számára. A lényeg az volt, máig eszemben van: "jó, akkor 2g-t adok egy cumiért, de végig fog most menni".


Egy másik számról felhívtam a srácot, kiderült, hogy amolyan díler-féle, főleg füvet árul. A következő randin szembesítettem a csajt ezzel, volt nagy balhé, hogy kicsinál engem és a családomat az ő családja, ha bárkinek bármit elárulok ebből. Mondtam neki, nem fogok, megnyugodhat, sőt, kidobni sem akarom, mert engem titkon izgatnak az ilyen dolgok (hazudtam neki!), csak mesélje el jó alaposan, hogy milyen volt leszopni a dílert és meséljen még sztorikat.


Először nem hitte el, de aztán bizonygattam, ölelgettem, hogy szeretem stb.. pedig legszívesebben jól pofon vágtam volna a kis .....-t. Aztán megeredt a nyelve. Csak a legdurvábbakat emelem ki:


-kb 10 éves kora óta rendszeresen lecumizza az egyik bátyját, akit nagyon szeret

-másik bátyja is tud erről, de nem féltékeny, mert meleg, bár egyszer megpróbálta megerőszakolni részegen

-a dílertől szopással szerzi a füvet, amit utána elszív vagy elad

-a nővére ismertette meg a dílerrel, mert ő "csinosabb", egyszer közösen is csinálták a srácnak

-egyszer kb 13 évesen elszökött otthonról egy intézetis sráccal, aki azóta börtönben van, később terhes lett tőle és elvetélt


-a (szintén roma) barátnői nála durvábban nyomják állítólag


Miután ezeket elmesélte, azt mondtam neki, felizgultam és elégítsen ki.. na, soha olyan durván nem sz.pattam le csajt, szegénynek folyt taknya-nyála. Amikor végeztünk, mondtam neki, gondolkodnom kell ezeken, majd keresem.


Nem kerestem többé, ő sem engem, talán érezte, hogy ezek elég ciki dolgok. Mentségére szóljon, nem próbált fenyegetni többet.

2013. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

utolsó, azért te sem vagy vmi jó fej,hogy miután megtudtad,h milyen a csaj utána még kielégítetted a vágyaidat vele.. pfúj...

ráadásul nem hiszem el,hogy ha ilyen volt ő és a családja sem volt különb,ennek ellenére is jártál vele, biztos,h nem akkor derültek ki a dolgok,amikor olvastad az sms-t hanem korábban is lehettek előjelek, főleg a családja részéről,

2013. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismertem a családját, a nővérével találkoztam egyszer, az első randijára elkísérte. 2 hónapig voltunk "együtt", nem volt intenzív a kapcsolat. Amit mesélt a családjáról, abból éreztem, hogy néha füllent. És hogy hogy viselkedtem vele.. ahogy megérdemli.
2013. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!