Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted a melegek norálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a melegek norálisnak tartják magukat?

Figyelt kérdés
Csak mert a heteró alap (vagy nem), de mi van a melegekkel?
2009. okt. 6. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze...szerintem is normálisak mindaddíg amíg ezt nem kezdik el hirdetni...én sem állok ki az utcára zászlóval a kezemben és 100%hetero feliratú pólóban
2009. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindekinek a magánügye hogy melyik nemhez vonzódik. Nem nézem le őket szerintem ugyanolyan normális emberek. De nem szeretem ha nagy dobra verik mert minek a műbalhé, a feltűnősködés
2009. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze. Mi másnak tartanák magukat? Már persze az, aki felvállalja magát. Aki nem, csak sunnyog, az lehet, hogy úgy érzi vele nincs minden rendben, de akkor tuti szenved is ettől. Igazából egy-két meleget kellene erről megkérdezned, nem a heterókat. Miért nem nekik tetted fel a kérdést? Biztosan akad pár meleg olvasó itt is...
2009. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem hogy párkapcsolatban. Mert ugye a szaporodás és házasság kérdése érzékeny kis hazánkban, de ha 1 meleg ezeket nem teljesíti, akkor rosszul érzi magát?
2009. okt. 6. 15:40
 5/12 A kérdező kommentje:

15:39

Haha! Hát ők lennének a legjobb válaszadók, de itt nincs olyan funkció, hogy irányultság alapján szabhassam meg a válaszadókat és nem is kényszeríthetem őket, hogy válaszoljanak :D

2009. okt. 6. 15:41
 6/12 anonim ***** válasza:
A heterók közül sem mindenki akar gyereket.
2009. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg pl. úgy feltenni a kérdést, hogy "melegek/leszbikusok, normálisnak tartjátok magatokat?" És akkor mindenki tudja, hogy a kérdés kinek szól :)


Egyébként meleg vagyok, ez meg egy jó kérdés. Nem tartom magam "normálisnak" abban az értelemben, hogy a szexuális vágyaim eltérnek a nagy többségétől. Tehát ilyen szempontból eltérőnek, deviánsnak számítok.


Viszont amikor a homoszexualitásomat élem meg, pl. amikor szembejön egy csinos fiú az utcán, és megnézem magamnak, akár még utána is fordulok, akkor amit érzek, azt teljesen normálisnak érzem. És nem tartom ezt az érzést egy kicsit sem alsóbbrendűnek, kevesebbnek, mint a heteroszexuális vonzódást.

A homoszexualitás megélésére mondhattam volna példának azt is, hogy amikor megcsókolom a páromat, vagy amikor szeretkezek vele, de sztem ez a példa a legjobb, mert illusztrálja, hogy a homoszexualitást nem lehet és nem is kell "a négy fal között" megélni, mert a szexualitás ösztönös, és az emberek nemigen szorítják korlátok közé.


Pl. van nekem egy heteró barátom, akivel pár éve, amikor még mindketten szűzek voltunk, beszélgettünk a nyilvános érzelemnyilvánításról... megállapodtunk, hogy nem helyes, ha emberek az utcán csókolóznak, akár heterókról, akár melegekről van szó. Aztán most mindkettőnknek van párunk, és ő magától értetődően csókolja meg a barátnőjét az utcán. Én meg a közvélekedés szerint maradjak "a négy fal között"... kettős mérce. Ja, mert hogy más emberek szexualitásáról könnyű ítélkezni, de a sajátunk mindig fontosabb, mint hogy ki mit gondol... szerencsére tőlünk nyugatabbra ez ált. nem ilyen nagy probléma, tervezgetjük is már a költözést.


Összefoglalva: igen, normálisnak tartom magam :)

2009. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nem így értettem h ne vigyék az utcára hanem hogy különösebben nem kell hirdetni magukról a melegeknek hogy én az vagyok szóval meleg vagyok pólóval mászkálni vagy ilyesmi. De a párját ugyanúgy nyugodtan csókolja meg az utcán csak ne verje nagy dobra hogy homo mert én sem hirdetem heteroként csak a természetes dolgok az viszont járnak mindenkinek akármilyen is.
2009. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, ha úgy tetszik: leszbikus, és bevallom, kb. három éven keresztül folyton kínoztam magam, marcangoltam a lelkemet, hogy vajon normális-e, amit érzek.

És úgy gondolom, igenis normális vagyok, igaz, a "gyakori heteroszexualitás" mellett kissé más, de nem deviáns.

Elég sok fájdalmat okozott, mire levetkőztem mások utálatát, és a megfelelési-nem megfelelési kettősséget, hogy tisztán nézhessek vissza önmagamra.

2009. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! Hasznos volt mindenkié :)
2009. okt. 8. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!