Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy jó nővek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy jó nővek úgy, hogy tudod, hogy nem érez semmit irántad csak azért jönne össze veled, mert azt gondolja, hogy nem fogom megcsalni, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fullos csajt. A lány kijelentette, hogy nem érez irántam semmit meg nem is vagyok az esete, de már egy normális kapcsolatot akar úgy, hogy nem alázzák meg, mert eddig mindig csak megcsalták és úgy gondolja, hogy mivel én ronda vagyok nem fogom megcsalni.

Na most nyilván kihasználás a dolog, de gondoljatok bele, egy magam fajta fiú még csak meg se érínthetett egy jó nőt soha és most itt a lehetóség még ha kihasználás is a dolog, hogy egy jó nővel szexelhetek és jó nő lehet a barátnóm. Most nem érné meg?


2013. jún. 1. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenképp megérné, ha más nem tapasztalatnak jó lesz. Vágj bele sztem
2013. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én biztos bele mennék. Ő kihasznál téged, hát használd ki a helyzetet te is!
2013. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy valaki "ronda" vagy "fullos" az egy dolog, ez csak a felszín.

Valamiért csak összejött veled? Valami megfogta őt benned.

Mivelhogy "fullos" így gondolom igényes magára, tehát nem fog egy akármilyen pasival mutatkozni pláne lefeküdni.

Ha nyitott kártyákkal játszotok akkor már az elején tisztázzátok a kapcsolat lényegét ne, hogy a végén valamelyikőtök nagyot koppanjon.

2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"A külső megszerez, a belső megtart."

mivelhogy összejönne veled úgy hogy a külső nem számít még az is lehet hogy beléd is szeretne, a belsődbe.

mint az írták előttem valami megfogta benned

használd ki. lehet még jobb lesz mint hinnéd :)

de lehet hogy csak tapasztalatszerzés, kaland :P

2013. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,veszteni nem vesztesz. A végén még lehet egy nagy szerelem lesz belőle! :D Hajrá! ;)
2013. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd ha meglátod benne az embert, megismered és esetleg bele is szeretsz, akkor majd rájössz, hogy sosem az a legfontosabb, hogy ki hogy néz ki kívülről! (értelemszerűen normális keretek között)
2013. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Később még beléd is szerethet, mit veszíthetsz vele? A külső nem minden.
2013. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menj bele, így megismeritek egymást, remélem Te sem fogsz csalódni, N
2013. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Beléd szeretni biztosan nem fog, ha külsőre nem tetszel neki, és nem is lesz hosszú életű a dolog, csak amíg fel nem tűnik a színen az első jóképű kan. De ha nem zavar, h kihasznál, megcsal és eldob, vágj bele, legalább tapasztalatot szerzel!
2013. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

HA tényleg olyan ronada vagy akkor, jöjj össze vele, ez a nő tipikusan arra való amt leírtál. A helyedben én töcskölném addig amíg nem találok egy normális csajt utána mehet a levesbe, ha "ronda"-ként jó npt döngetsz akaratlanul is megnő a kisugárzásod ami vonző az ellenkező nem szemében.


Amit az előzőek mondtak, hogy háthabeléd szeret ezt feljtsd el, kijelentetted, hogy kb lenéz téged, nem tekint férfinak, kb te leszel a nő a kapcsolatban egészen addig amíg egy kan el nem viszi pár körnek.


TEDD MEG!!!

2013. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!