Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este rosszul lettem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este rosszul lettem, a baratnom rettenetesen reagalt. Mi a baja?

Figyelt kérdés

4 eve vagyunk egyutt, 24 evesek vagyunk. Szivbeteg vagyok ezt latszolag el is fogadta. Amiota egyutt vagyunk most lettem rosszul eloszor. Be kellett velem rohanni az ugyeletre. Ott magamra hagyott kiborult es elment az autoval. Nem volt komoly bajom ugyhogy par ora utan haza is engedtek. Taxit kellett hivnom ezek utan. Mire hazaertem osszepakolta a cuccaimat es azt mondta hogy menjek vissza az anyamhoz, o nincs keszen arra hogy ezt atelje ujra. Azota nem beszeltunk.

Mit gondoltok? Eddig teljesen jol megvoltunk. Most ez komoly lehet? Miert tette ezt? Ekkora nagy baj hogy beteg vagyok? Mar buntudatom van miatta. Mit gondoltok?



2013. jún. 1. 23:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szép családod van...
2013. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
ez elég bunkó viselkedés volt részéről, mindegy milyen megfontolásból tette, de elég primitív N
2013. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hat most gondoltam bele hogy ott hagyhatott volna meghalni akar. Annyiszor beszeltunk errol a dologrol, mindig azt mondta hogy fogna a kezem, minden percet a korhazban toltene ha baj lenne. Csalodtam
2013. jún. 1. 23:41
 14/28 Pendulum92 ***** válasza:
Sajnálom a betegséged, de szerintem a negatív hozzállásodból lett elege. De nyugi nem ítéllek el.
2013. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Negativ hozzaallas? Mihez, kihez?
2013. jún. 1. 23:45
 16/28 anonim ***** válasza:
Most realizálta, hogy bizony te TÉNYLEG beteg vagy. (Eddig csak valami megfoghatatlan tényszerűség volt, nem kézzelfogható.) Bepánikolt, hogy mi lesz vele, ha meghalsz. Önző liba, de máskülönben lehet, hogy tényleg nincs felkészülve rá, hogy a halálodat várja.
2013. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 kolosszus22 ***** válasza:
Feleségül ne vedd, mert rosszban nem fog kitartani melletted! ?)
2013. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
16 igy lehet szerintem is. En azt hittem megtalaltam a parom aki elfogad igy is. Minden jel arra mutatott. Ellenkezo esetben bennem semmi ketseg nem lenne. Vege a kapcsolatnak ... de hol talalni akkor olyan lanyt aki igazabol elfogad? Mindenhol csak a felszinesseget latni, o meg nem volt az. Eddig
2013. jún. 1. 23:53
 19/28 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám ezt! A szívbetegségbe nem fogzs ennyi dősen belehalni,nekem van peace makeres ismerősöm emg szívzörejes ,akit sportlni nem engedtek,lehet ezzel élni egy cukorbetegge is történhet ilyen.. Ne aggódj kérdező!!
2013. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nem tudom eldönteni, hogy a barátnőd simán egy gyökér vagy sokkot kapott és azért reagált ilyen durván. Mert ez utóbbi is simán lehet. Mindegy igazából, egyik sem túl gyümölcsöző, mert ha gyökér tapló az ugye alapból gáz ha pedig ilyen pánikba esik ettől, akkor máskor sem nagyon számíthatsz rá. Amúgy szép kis családod van, ha ezzel "biztatnak", hogy úgyse fogsz betegen kelleni senkinek. Ugyanis ez nem igaz. Mégha leprás lennél, az egy dolog, de ez nem az a kategória, amitől ennyire be kéne szarnia a párodnak.
2013. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!