Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen padlón vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen padlón vagyok, nem tudom hova tovább. Már nem tudom mi lenne a jobb együtt vagy külön?!

Figyelt kérdés
A párommal 2éve vagyunk együtt, ő 20 én 19.most megyünk majd főiskolára. A kapcsolatunk nagyon jól indult, szerettük egymást, sokat taliztunk, ma már tudom, hogy többet is mint kellett volna. Mindent egymásra épitettünk.De ez csak azért volt mert neki nincs családja, a mamájával él.S annyira beilleszkedett hozzánk h anya sajár fiaként szereti, s sokat segitettünk neki. A baj ott kezdődött amikor 1év után elment dolgozni. Kevesebbet taliztunk akk is mindig fáradt volt, és csak arra jött el h szexeljünk vagy aludjunk, mert se közös program semmi nem volt.és ez engem nagyon megviselt, mert vágytam rá hogy úgy mint a többeik boldog életem legyen. Akkoriban sokat beszélt az exéről is, smseztek is, és folyton azt mondta nem vagyok elég jó neki, és mást akar, szebb nőt. Pedig nem vagyok egós, de nem vagyok egy csúnya lány.Bennem is volt hiba tudom, mert én nagyon igényeltem volna a szeretet amit nem kaptam tőle. Nyáron volt egy kis szünet(3nap) mert már nem birtuk tovább, de felhívott h talizzunk és újra kibékültünk. A dolog azóta súlyosodott, mert legtöbbször olyanokon vitázunk h nem teszem azt amit ő akar(pl. nem olyan bugyit veszek fel amit ő akar, nem úgy szexelünk olyan pozícióba amiylenbe ő akarja, nem úgy öltözöm fel ahogy ő akarja, nem azt csinálom amit ő akar) nem vagyunk tökéletesek tudom, de szerinte mindent scak én rontok el.Számtalanszor mondtam neki h próbálja meg nélkülm menjen el a haverjaival csajozzon és ha én kellek neki majd szól de nem ment neki mert akk azt mondta szeret. De máskor viszont csak kötődést érez, ha megkérdezem, nem szerelmet. Mostanában én hivom fel h talizzunk, amúgy szinte nem keres. Ha beteg vagyok se jön el meglátogatni, és hiányzik az az erős férfi támasz akire lehet számitani. Mert én semmi mást nem kértem tőle csak h szeressen és támogasson. de őt ez nem érdekli, úgy látom, mert mikor sirok se ölel át sosem.. Mit tegyek? Hagyjam hogy vége legyen? Őszintén szerintetek megérdemel engem?
2009. okt. 7. 09:09
 1/4 anonim válasza:

Szia. Énis 2éve vagyok 1ütt a barátommal, nálunk is ígyindult és belátom a sok tali nem vezet jóra :S Nálunk minden nap átjött aztán hírtelen nemlett semmi alig taliztunk jóformán csak hétvégén... Ha sírsz nemölel meg, hát igen ugyanezek a gondok vannak nálunk is... Nemtudom én azt tanácsolom h ha tudod szakíccs vele énmár rég megtettem volna csak túlságosan szeretem, bár ő szerintem csak megszokásból van velem...

ha elég erős vagy hozzá, állj a sarkadra és nézz új pasi után! 19/N

2009. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szeret. ha tovváb akarod kínozni magad, ne szakíts vele, egyébként beláthatod h enek nem sok jó vége lehet. akkor inkább most mint később. szorítok érted. jobbat érdemelsz
2009. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam ilyen idősen!De én is azt javaslom, hogy lépj tovább!!

Fájni fog sokáig, de fiatal vagy és találsz olyat aki nem vesz semmibe!Jobbat érdemelsz!

2009. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű egy ilyen döntést meghozni,de ha úgy érzed,hogy nem kapod meg amit akarsz tőle, akkor fölösleges folytatni.Lehet később még súlyosabb lelki sérülést okoz neked.
2009. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!