Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges az, hogy egy csinos okos 28 éves lány 4 éve egyedül van, úgy, hogy nagyon alacsony a mércéje?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy okos nagyon szép, csinos lánnyal és elmondása szerint 4 éve egyedül van. Kérdeztem az elvárásait és baromi alacsonyan vannak. Azt mondta azért van ilyen régóta egyedül, mert 4 éve megcsalta a vőlegénye meg eléggé maradi és nagyon sokára, nehezen adja oda magát és nem várnak rá a férfiak. Lehetséges ez vagy kamuzik?
2013. jún. 2. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A nők nem úgy vélekednek a szexről, ahogy a férfiak. Legalábbis nem mindenki.

Én nő létemre azt gondolom, hogy a szex is egy szükséglet, így egy párkapcsolat elején kb. a 4-5. randiig bírom. Akkor még nincs szerelem, max. vonzalom. De tény és való, hogy volt olyan, akivel még várnom kellett volna, hogy kiderüljön, hogy jobb, ha meg sem teszem vele.

De sok olyan nő van, aki csak azzal tud lefeküdni, akibe szerelmes. Ez pedig akár több hónap is lehet, manapság tényleg nem várnak ennyit a férfiak. Pláne, ha a bizalma is megingott a férfiakban, akkor nehezebben fog oldódni.

Ennek ellenére azt mondom, hogy nem normális dolog, amit csinál, ugyanis azért, mert egyvalaki csúnyán viselkedett vele, nem okolhatja az összes férfit.

Én ha pasi lennék, valószínű dobbantanék a helyedben. Majd állandóan bizonygatnod kell a hűségedet, akkor is, ha nem csináltál semmi rosszat. Ez kinek hiányzik?

2013. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kolosszus22 ***** válasza:

Kicsit hasonló szituban vagyok-leszek én is, 2 lány is tetszik, de mindkettő ugyanez a típus, mindkettő gyönyörű, de évek óta nincs barátjuk, pedig nagyon aranyos, közvetlen csajok. Az egyik azt mondta azért, mert bár próbálkozások voltak, egyik férfinál sem érzett szerelmet és ezért még az elején kilépett a kapcsolatokból. Én is nehezen fogom fel ezt, de van valami rendkívül vonzó is ebben, hogy ilyen tartásuk van, pedig vágynának már nagyon az igazira, szerelemre.

26F

2013. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is évek óta egyedül vagyok. nehéz szex nélkül, de sajnos csak olyannal megy, akihez vonzódom. sokat eljárkálok és rengeteg az olyan pasi, akinek csak az egyéjszakás kalandok kellenek...nem nehéz kifogni őket. egy idő után meg simán besokall tőlük az ember és már a normális pasikat is nehezebben veszi észre:(
2013. jún. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én inkább arra tippelek, hogy azt gondolják, hogy mivel csinos biztos van pasija...ezért nem kezdeményeznek nála, ő meg mivel maradi nem fog kezdeményezni, mert az a férfiak dolga...

vagy...lehet hogy csinos, de közben elviselhetetlenül hisztis, vagy a jelleme nem igazán elviselhető.

2013. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ráadásul egy egyszerű megcsalás miatt, ami mindenkivel előfordul.
2013. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!