Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem bemutatni apáméknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem bemutatni apáméknak a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy itt élő francia lánnyal. (Egyetemen ismerkedtünk meg.) Jelenleg nagyon jól meg vagyunk. Ő bemutatott a szüleinek. A szüleim régen elváltak már, így pedig csak az édesanyámnak és élettársának mutattam be. Azonban apámnak és a feleségének nem merem, mert ők olyan tipikus "konzervatív, nagymagyar, vesszen trianon, gyűlölöm a franciákat" emberek. Mit tegyek?
2013. jún. 3. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tehát de, egy szotyiköpködő, büdös hónaljú lúzer őstulok.
2013. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kezdem egyre jobban megutálni ezt a "nagymagyar" felfogást, ez a borzalom még engem is megmérgezett, de nagyon örülök, hogy kinőttem belőle. Abból a szenny kuruc.info-bol táplálkoztam, nagyon rossz volt a világnézetem, pl: aki itt él és nem nem ilyen nagymagyar felfogású az már zsidó bérenc. Ez aztán nagyon logikus.
2013. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!