Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Őszintén, meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén, meg lehet bízni egy nőben valaha?

Figyelt kérdés
Szerintem egyikben sem!!!!!!!!!!!!

2013. jún. 3. 21:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%
Ne általánosíts. Meglehet bízni, az hogy te át lettél verve az más téma.:D
2013. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Miért is tetted fel ezt a kérdést?
2013. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező! valami baj van?

ha most pofátlan lennék, mondjam ezt fordítva, de nem teszem, mert nem általánosítok

amúgy milyen téren, egészben v. titokban? amúgy, de meg lehet bízni, csak jól kell választani N

2013. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Miért, egy pasiban meg lehet bízni???
2013. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
11%
pont ez az, hogy ugyanannyira nem lehet a pasikban sem.. sőt mégjobban mert őket a farkuk irányítja, míg a nőket a puncijuk nem.
2013. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Es a ferfiakban?konyorgom..miert kell altalanositani?? engem si atbasztak mar nem egyszer es megsem mondom azt hogy minden ferfi szemet..N
2013. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel mert atbaxtak.Es szerintem egyik nőben sem lehet meg bízni!
2013. jún. 3. 22:26
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
De ha ebben biztos vagy, miért kérdezed? Mit jelent az neked, ha az emberek ide írogatják, hogy igen és nem? Az rajtad mit segít? És miért általánosítasz? Egyébként egy bölcs tanács: ha valami negatív dolog történik az életedben, nézz magadba először is, és kérdezd meg önmagadtól, hogy TE mit rontottál el ebben a szituációban? Mert a tangóhoz két ember kell ám.....
2013. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar ennyire luzer es hagyd abba a sirankozad! En peldaul egyaltalan nem csalom meg a ferjem. Johet barki, en huseges maradok. Ugyhogy mar egy kivetel biztos van!
2013. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy téged átb.szott a csajod/csajaid az egyéni szociális probléma...a női társadalom nem vállalja a felelősséget a te kis privát életedért. :D
2013. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!