Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Őszintén, meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén, meg lehet bízni egy nőben valaha?

Figyelt kérdés
Szerintem egyikben sem!!!!!!!!!!!!

2013. jún. 3. 21:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Igazából én ezt írtam,hogy szerintem egyikben sem.Ez az én véleményem.Szerintem meg az is meg csalja a párját aki amúgy mindent meg kap,és nem lenne rá oka.Sajnos nem lehet megbízni bennük 100 %osan.
2013. jún. 15. 21:32
 32/36 anonim ***** válasza:

Az biztosan nem igaz, hogy mindenki megcsalja a párját, mert sokan nem és nem is akarják.


Miért kéne 100%-ig megbízni valakiben azt pedig nem értem. Elvből nem iratom rá senkire a házamat, nem kötök életbiztosítást úgy h ő a kedvezményezett.


Az élet kiszámíthatatlan, bármikor bármi megváltozhat, legyen az akár párunk érzelmi világa, gondolkodása, akármi.

2013. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
En 100% hűséges vagyok.De csak atbasszák az embert.
2013. jún. 15. 21:48
 34/36 anonim ***** válasza:
Meg lehet! Csak meg kell találni.
2013. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Az élet egyik legnagyobb tanulsága, hogy soha senkiben nem bízhatsz meg teljesen. Legyen az pár, barát, szülő, gyerek, testvér...
2013. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

" Az élet egyik legnagyobb tanulsága,

hogy soha senkiben nem bízhatsz

meg teljesen. Legyen az pár, barát,

szülő, gyerek, testvér..."


Ez marhaság, vagy rossz csaladban nőttél fel. Sajnállak ezért. Gyerekem sajna mèg nincs, de a páromban, szüleimben és testvèremben teljes mértékben megbízhatok.

2015. jún. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!