Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar férfi - roma nő párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfi - roma nő párkapcsolat gyakori? Mit gondoltok erről? Összejönnétek más nemzetiségűvel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 22:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

A bőrszín csak egy kifejezés, te géniusz.

Vagyis a származásuk alapján ítélitek el... Ugyan az.

2013. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 kolosszus22 ***** válasza:
68%
Édes istenem - származás, bőrszín, tök mindegy mire hivatkozol, nem ez a baja velük senkinek. Viselkedés, életmód, összeférhetetlenség a probléma - nap mint nap látom ezt.
2013. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%

De korlátolt vagy. Te a cigányokat ítéled el, AZÉRT MERT...

Senkit nem érdekel, miért. Te általánosítasz. Nem minden cigány olyan. A szomszéd Feri bácsi aki a légynek nem ártott, soha nem dolgozott, csendes, normális munkája van, mit szól hozzá? Ő is cigány, és Őt is elítéled!

Nem a cigányokat kell elítélni hanem a viselkedést amit sok magyar és egyéb nemzetiségűek mellett ők is csinálnak, nagy százalékban, de NEM MINDENKI. Ilyen nem szabad kijelenteni hogy a CIGÁNYOK... lusták, káromkodnak, lopnak, verekednek, adót csalnak, többen mennek rá 1 emberre... Ezt a magyarok is csinálják, sőt rosszabbakat is.

2013. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 kolosszus22 ***** válasza:
76%
Jah, 1000-ből van 1 normális, az már valami, itt is van egy veret ahol én élek, normális egy nincs köztük.
2013. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Az én környezetemben sincs egy normális roma sem...rokonaiktól szülik a gyerekeiket...az egyiknek össze van sorvadva a füle, a másik törpe, a harmadik szellemileg beteg...sorolhatnám..
2013. jún. 20. 22:24
 26/29 anonim válasza:

Olvasgatok, és látom hogy két véglet van. Van, aki szívből utálja a cigányságot, és van, aki egész jól megtűri.

Az én véleményem az, hogy ez helyiség kérdése.

Azok a cigányok, akik olyan helyen laknak ahol semmi munkalehetőség....lopnak bűnöznek. A másik lehetőség hogy nem is igazán akarnak beilleszkedni, ha egy adott közösségben vannak (cigánysor, gettó stb.) és ennek megfelelően élnek. Nem törekednek jobbra, jól van az úgy ahogy. Ez csak környezet és nevelés kérdése....de főleg környezet. hiába próbálna egy család integrálódni, nem fog sikerülni ilyen közegben.

Ez az én tapasztalatom. Én félvér vagyok. édesapám roma, édesanyám magyar. Apám zenészcsaládból került magyar közegbe...ez azt jelenti hogy nem vérmes oláh, ha értitek miről beszélek. Valószínűleg ez volt az oka hogy anyukám látott annó benne valamit, és megszerette.

Én egy olyan faluba (kb 5000 FŐ) születtem (és a mai napig itt élek) amiben maximum 3 roma család élt.

Furcsálták is aput rendesen ahogy elmesélte. Na de!

A lényege az lenne a történetnek hogy megszülettem, és kisgyerek korom óta magyarok közt vagyok. Az óvodában, általánosban, középsuliban, és immár a munkahelyem. Persze nem vagyok főiskolás, de a közösség elismert és megbecsült tagja lettem, mint ahogy anno édesapám is.

sok mindent megakarok osztani egyszerre, de a kérdésre a válaszom, ha egy elvakult rasszista ember véleményére halgatott volna édesanyám akkor én nem is lennék. Nem a vér...határozza meg hogy kik vagyunk. hanem a közösség, és a család.

De természetesen ez sem igaz mindig.

Vannak rossz emberek nálunk is, de nem cigányok. Sőt!

A szomszéd srác késsel fenyegette meg nemrég a saját szüleit egy kis pénz reményében. Vagy mikor Jani bácsi, a húsipari munkás feldarabolta a feleségét mert megcsalta, és sorolhatnám még az elmúlt év eseményeit nálunk. Én azt vettem észre hogy a "magyarokban" több a szadista hajlam.

2014. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem most ért véget egy 3 éves kapcsolatom egy cigány lánnyal! Nagyon sokan ellenezték a kapcsolatunkat mind a két oldalt! Cigányok legfőképpen mert náluk nem szokás z hogy egy cigány lánynak magyar párja legyen de cigány férfiak ezt megtehetik! Amúgy az egész neveltetés kérdése ő is lehet hogy cigány volt de nem viselkedett úgy és a szülei sem! Mert teljesen más neveltetést kaptak!
2015. okt. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bocsi a megkésett válaszért. Az én környezetemben nem túl gyakori az ilyen jellegű kapcsolat. Hát, hogy őszinte legyek. Nem jönnék össze cigánnyal. A felszín alatt mind egyforma! Előbb-utóbb mindannyiukból előtör a cigány vér.. Rengeteg rémtörténet kering az ilyen párkapcsolatokról. Nem egyszer hallottam már olyat, hogy egy magyar fiú akart szakítani egy cigánylánnyal. Aztán alig tudott megszabadulni a pereputtytól. A lány édesapja, testvérei egyaránt fenyegetőztek.. Sőt, olyat is hallottam, hogy egy magyar nőt agyonvertek a cigányok, pusztán azért, mert a nő kilépett a kapcsolatból... Nem mernék velük kezdeni. Elvégre jobb félni, mint megijedni!
2015. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, a dolgos, nem munkakerülő cigányokkal nincs bajom, viszont ez az, ami ritkaságszámba megy! A többségük nem szeret dolgozni...
2015. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!