Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetem vissza az exem? (leírás, lent)

Figyelt kérdés

2éve jártunk,de nagyon rövid ideig.majd szakítottam vele.

rá 4 hónapra ismét belém szeretett.arra rá egy hónapra összejöttünk.minden tökéletes volt,soha nem voltam ennyire boldog.őszintén szerettem.csak aztán észrevettem,hogy máshogy kezdett viselkedni,lemondta a talikat,bunkózott,és látványosan került,igen,elég gyerekes( meg kell hogy mondjam,fiatalabb nálam) elmentem hozzá,hogy dobjam.csak akkor ott nem voltam rá képes,de megbeszéltük,hogy kell egy kis idő,akkor elkezdtem sírni,és azt mondta,hogy nem tudja mennyi időre van szüksége,de ő fél évet várt rám..megígérte,hogy mindig beszélni fogunk,blablabalaa.


1-2× beszéltünk is,de amióta szakítottunk,eltelt 5 és fél hónap,de még mindig nem tudom felejteni.lehetetlen vele tartani a kapcsolatot,a telefont nem veszi fel,élőben a szakítás óta max 4szer találkoztunk az utcán,facebookon nem tudok írni neki,mert nem írna vissza.valahogy fel szeretném újra kelteni az érdeklődését,és tudom,hogy ő is tisztában a dolgokkal,amik velem történnek.


múltkor a barátnőmtől kérdezte,hogy "hogy tudom szeretni xy-t?"..nem tudja hogy nem szerettem,én sem tudom miért jártam vele.volt pár hónapja,hogy hangosan rámkiabált az utcán,pedig a haverjaival volt.tudom h mindenkinél próbálkozik,de mindenki elutasítja.


hogy adjam ismét a tudtára,hogy nálam jobban senki nem szereti?



2013. jún. 4. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nyomd le az x-et a billentyűzeten!
2013. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard őt visszaszerezni! Nem érdemel meg! Én is megpróbáltam visszaszerezni az exemet nem jártam sikerrel ma már örülök neki azóta rájöttem milyen ember...
2013. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szerelmes képeslapot tettem az autójának a szélvédőjére. Volt belőle balhé nem is kicsi.. de nem bántam könnyebb túllépni ha tudom, hogy mindent megtettem érte.

Engem is letiltott mindenhonnan nem találkoztam vele az utcán se ezt tudtam kitalálni de nem vált be. Tovább kell lépni.

2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!