Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan manapság egy okos orvos, aki ráadásul csinos is és nagyon kedves figyelmes akinek ráadásul a mércéje is eléggé alacsony, és már több éve egyedül van?

Figyelt kérdés
Egy fórumon ismerkedtem meg egy nagyon csinos okos, eszméletlen figyelmes kedves doktornővel. Elmondása szerint már több mint 3 éve szingli és még szexuális kapcsolata se volt azóta. Kérdeztem mekkora a mércéje arra azt mondta, hogy csak annyi a fontos neki, hogy szeressék, megbecsüljék őt és hogy okos legyen, de nem fontos neki a külső, lehet nála alacsonyabb, kövér is meg vékony is stb. Aztán az is megkérdeztem, hogy akkor miért vagy ilyen régóta egyedül, arra azt mondta, hogy a munkája miatt, meg sokat sérült, és a pasik leginkább csak a szexet akarják tőle és hogy eléggé maradi, aki csak nagyon sokára adja oda magát. Létezhet ilyen nő? Létezhet, ilyen helyzet? Én sem vagyok valami szépség, eddig elutasítottak, főleg a külsőm miatt, de ő rám azt mondta, hogy semmi baj nincs velem. Lehet tényleg ilyen szerencsém van? Van esélyem ilyen tökéletes nőt találnom vagy csak kamu a dolog, mert ilyen nem létezik. Ismerkedjek vele?
2013. jún. 5. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"a valakit folyton a szexszel traktálnak, előbb-utóbb elkezd tőle undorodni és távolság tartó lesz, nem kezd akárkivel."

Azért az nem a legjobb egy párkapcsolatban, ha valaki undorodik a szextől... Nekem nőként is fontos, hogy szexuálisan is összeillők legyünk a partneremmel, nem szoktam húzni-halogatni. Általában én vagyok az, akinek nem felel meg a másik fél...

2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezzel nőként én is így vagyok, párkapcsolatban.

Viszont sajnos azt az oldalát is megtapasztaltam, mikor minden idióta ezzel zargatott. De tényleg. És ocsmányabbnál ocsmányabb szövegekkel jöttek. Na ott kaptam agybajt az ilyentől. És arról szó sincs, hogy kiteszem, amim van, mert tök átlagos, farmerpólós lány vagyok, tornacsukákkal, sminkelni is diszkréten szoktam.

Találtam egyvalakit, aki nem egyből ezt kezdte tolni, na akkor tudtam, hogy végre egy normális pasi. Azóta is együtt vagyunk.

Így értettem.

2013. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 The Other ***** válasza:

Nemrég volt itt egy KÍSÉRTETIESEN HASONLÓ történet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A fogalmazás is eléggé hasonló, nem kizárt, hogy 1 ember írta azt és ezt a kérdés. Csak az a bökkenő, hogy ott már fél éve egy párt alkotnak.

Emiatt a diszkrepancia miatt a gyanúm, hogy valaki csak fantáziálgat...

2013. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!