Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Összevesztünk párommal. Úgy érzem nem számíthatok rá, nem nyúlt támaszt, ha szükségem lenne rá. Csak magával foglalkozik. Mondtam neki, hogy számomra ez nagyon rossz. Páromnak kellene lennie annak a személynek, aki mindig támogat, aki ott van ha szükségem lenne rá. Ő azt válaszolta mindenki oldja meg a saját problémáit. Ő se mondja el soha a gondjait, nekem is van épp elég. (Én azt szeretném, ha elmondaná de inkább rajtam vezeti le a feszülstséget. Soha nem mondja el a problémáit, nem lehet belőle kihuzni.) Nekem pedig szükségem van rá, hogy valakinek elmondhassam. (Persze vannak barátnőim, de nagyo rossz érzés hogy mindenkire számíthatok csak épp a páromra nem.) Ugy viselkedett mintha nem is érdekelné, azt mondta neki is van elég gondja, nem akarja még az enyémeket is hallgatni. (1éve vagyunk együtt)

Elszomorított a viselkedése. Azt is mondtam hogy szerintem ennek így semmi értelme. Lehet szakítanunk kellene. Ő is azt monta, hogy lehet jobb lenne. Rákérdeztem hogy ő azt szertné-e azt válaszolta, hogy nem.

De azóta mégsem keres. Ennek már 4 napja. Semmit nem tudok róla. Én pedig nem fogom felhívni, belefáradtam hogy folyton csak engem érdekel a kapcsolatunk, csak én fáradozok azon, hogy minél jobb legyen.

Szerintetek ez most szakítás? Nem akarom elhinni, hogy 1 év után mégcsak annyit se képes mondani, hogy vége. Nem bírom elviselni ezt a bizonytalanságot. Teljesen kikészít.

Mit tennétek a helyemben?


2011. okt. 12. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak már vége, csak idő kérdése, hogy ki és mikor mondja ki.

Szerintem keress valakit, aki értékel.

2011. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is olyan bizonytalan mint te, nem tudja mi van.
2011. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy utolsó szex azért még belefér.
2011. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!