Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezhet a csaj? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhet a csaj? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Van egy "barátom" akivel többször is kavartunk, de nem tudunk megállapodni h mi legyen mert ő kapcsolatot akar én viszont csak barátság extrákkalt, semmi komolyat!de azóta is voltunk együtt, de mostanában nem beszélünk úgy érzem elhanyagol igaz h felőlem nincs annyi érzelem de kell nekem! szerintetek hétvégén lemenjek hozzá majd miután megcsókoltam akkor letisztáznám a helyzetet vagyis elmondom h mit akarok ha belemegy belemegy ha nem akkor nem! menjek?

2013. jún. 5. 20:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Elvileg most is kapcsokatot akar, de direkt olyan üzenetet küldtem utoljára hha akar akkor visszaír, de nem írt! Nem értem...Most csak húzza a fejem igaz? mert szerintem nem hazudik csak na...
2013. jún. 5. 21:09
 12/20 anonim ***** válasza:
Miért félsz a kapcsolattól,mi a gond a sráccal?Nem hiszem el,hogy nem vagy szerelmes,egyébként nem is foglalkoznál vele.
2013. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok, és nem szerintem nem szeretem, csak ilyen a természetem h nem verhetnek át, csaphatnak e, használhatnak ki, és mindig meg kell kapnom amit akarok! és most nála van az irányítás...És ez idegölő!
2013. jún. 5. 21:17
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát hallod nem lehet könnyű természeted.Más fiúkkal is így viselkedsz?Lány létedre ez nem normális.Én férfiként biztosan megadnám amire vágysz,a barátodnak is ezt kellene tennie.Ez téged izgatna?
2013. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem voltam ilyen, de egyszer kihasználtak és ezt nem hagyom többször! hát nem vagyok könnyű eset az biztos de szerethető! :) ja és persze h felizgatna! Szerintem nem baj ha egy lány nem hagyja magát!
2013. jún. 5. 21:30
 16/20 A kérdező kommentje:
Egy biztos... H velem nem laposodik el egy kapcsolat! ha alapból jó!
2013. jún. 5. 21:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne legyen gyűlölet a szívedben,az a fiú szeret téged,szerintem becsüld meg.Látod a két nem között pont az a különbség ,hogy egy férfi egyáltalán nem bánja ha egy nő kihasználja vagy inkább "használja"mi ezen nem akadunk ki.:D
2013. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettél. :) És mepróbálom normálisan kezelni az egészet...De nem igérem h sikerülni is fog! :D
2013. jún. 5. 21:49
 19/20 FannaL ***** válasza:
Vagy tényleg csak féltékennyé akar tenni, vagy az is elképzelhető, hogy belefáradt már. De ettől még szerethet, csak ugye biztos rohadt nehéz neki, hogy "együtt" vagytok, csak nem olyan szinten. Bár még azt is eltudom képzelni, hogy azt gondolja, csak játszol vele és húzod az agyát. L
2013. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 FannaL ***** válasza:
Egyébként nézhetnéd a dolgokat az ő szempontjából is, oké oké szex lesz , csók meg minden amit ő élvez is, de vannak érzelgősebb fiúk, nem tudom ő olyan-e. Egyébként nekem is ilyen természetem volt, csak kaptam az élettől egy kis segítséget, hogy ne legyek akaratos és önző meg főnökösködő.(Bár még mindig én irányítok :D :D)
2013. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!