Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye csak engem ijesztget, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak engem ijesztget, és nem tesz semmit magával?

Figyelt kérdés

A volt barátom akivel tegnap szakítottam ma rám írt azzal,hogy semmi értelme már az életének,mert elveszítette az élete értelmét.Nagyon ki volt borulva,én meg rá kérdeztem "ugye nem csinálsz hülyeséget?" Erre annyit válaszolt ezt nem ígéri meg,mert most csak azok járnak a fejében.Azóta ki van kapcsolva,nem érem el!

Ugye nem tesz semmi ostobaságot???Teljesen ki vagyok már borulva :(


2013. jún. 5. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak benned akar lekiismeretfurdalást kelteni... hidd el nyugodtan alszik.
2013. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csak zsarolni próbál
2013. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

xard le az ilyen 1 gondolatot se érdemel

legfeljebb egy dilissel kevesebb,de csak az arca nagy az ilyennek

2013. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha csinál is , akkor is mit számít? Az ő élete, úgy teszi tönkre, ahogy ő jónak látja. Ilyen emberek mind gyengék fejben és lélekben is, egyáltalán nem tudom őket sajnálni.
2013. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztesd a családját, esetleg hívj hozzá mentőt. Még ha komolyan is gondolja, ő már nem a te gondod. Ha nem, akkor legalább ő is bosszankodhat egy kicsit.
2013. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam a legjobb barátját,hogy nézzen rá!Én ugyan is 80 km-ről nem tudok csak úgy átszaladni hozzá éjnek évadján.
2013. jún. 5. 22:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Who cares?? Erőlteti az ún. érzelmi zsarolás kártyát.. Rajtad áll, h bedőlsz-e Neki.. ?!
2013. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De kis könnyen irányítható mulyácska vagy te!
2013. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért lennék?Csak azért mert nem akarom,hogy netán az én lelkemen száradjon ha ki tesz magával valamit?
2013. jún. 5. 23:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért száradna a Te lelkeden az, hogy megdöglik?? Esetleg az anyja lelkén száradhat, mert az ilyen mentálhigiéniás problémának leginkább gyermekkorba visszavezethető oka van. Itt konkrétan szeparációs szorongás mehetett végbe, tehát túl gyorsan, vagy túl lassan vált le az anyjától, és ez kihatott a párkapcsolataira is. Sz.rd má le! Nem a Te gondod.
2013. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!