Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ezen szomorkodni?

Figyelt kérdés

Az egyik alább kiírt kérdésben egy-két válasz elgondolkodtatott. Többen azt írták, hogy örültek, hogy 5-6 vagy több partnerük volt már, mind élmény volt az életükben eddig és nem bírnák ki, hogy egy emberrel éljék le az egész életüket.


Nos, én most úgy néz ki, hogy közelítek első kapcsolatomhoz. 18 éves vagyok, ő 5 évvel idősebb.

Elgondolkodtam most, hogy annyira jó minden eddig vele, de mindezek ellenére nem tarthat örökké ez a kapcsolat majd... legalábbis nem látok rá sok esélyt.

Én most úgy érzem csak vele szeretnék lenni és akár örökké, de mégis, csak 18 éves vagyok, logikából kiindulva úgy tűnik, hogy ennek vége lesz idővel... de ez elszomorít, mert így belemenni, hogy tudom, hogy úgyis vége idővel... :S


Vagy csak örüljek a jelennek és ne agyaljak ezen? :/



2013. jún. 6. 00:47
1 2
 1/11 bilingual ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm, aki 14 éves kora óta együtt van a jelenlegi férjével. Most 31 éves, a srác 35 és az első babájukat várják.

Van olyan ismerősöm, aki 18 éves és a második komoly kapcsolatát tapossa.

Van oylan ismerősöm, aki 25 éves és még soha nem volt komoly kapcsolata.


Sose lehet úgy hozzáállni egy új szerelemhez, hogy úgyis vége lesz. Nem tudhatod! Élvezd!

2013. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van aki nem bírja ki egy ember mellett sokáig, de ez nem jelenti azt, hogy senki ne bírná. Bármi előfordulhat, én nem gondolkodnék ilyesmin, nincs értelme úgy kapcsolatba kezdeni szerintem, ha közben az járna a fejemben végig, hogy na vajon mikor lesz vége.
2013. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel hasonló helyzetben voltam én is 18 éves vagyok így jöttem össze a barátommal eleinte folyton ezen agyaltam és még most is több mint fél éve együtt vagyunk és néha még meg fordul a fejembe hogy mi lesz ha ennek vége ő is megmondta hogy fél ettől mert mindenhonnan azt hallja hogy az első kapcsolatok sosem tartanak örökké. De azthiszem a legjobb amit ilyenkor egy ember tehet hogy nem gondolkodik rajta. Volt akinek sikerült miért ne sikerülhetne nekem is alapon szerintem érdemes bele vágni. Ha nem is tart örökké az biztos hogy amíg együtt vagytok (normális esetben persze) boldogabb leszel mint valaha és ez fontos:)
2013. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha így állsz hozzá el se kezd!

Nem kell máris az esküvőt tervezni de azon se agyalj h úgyis vége lesz egyszer.

Add át magAD a pillanatnak,élvezd a pillanatot azután az idő úgy is választ ad rá csak ne agyalj rajta.

2013. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se parázz ezen előre.

Én is mindig így gondolkodtam mint te, és mindegyik kapcsolatomnak hamar vége is lett.

Aztán jött egy srác, akivel nem volt semmi probléma, élveztem, hogy velem van, első látásra bele is szerettem, de még csak 16 voltam. Mivel fiatal voltam, nem sejtettem, hogy hosszútávú kapcsolat lesz, mivel elég nehéz eset vagyok. :D


Azóta eltelt pár év, 21 vagyok, és együtt tervezzük a jövőnket. És ugyan úgy szerelmesek vagyunk, mint anno 16 évesen

Úgyhogy sosem tudni, mit hoz a jövő :)

2013. jún. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

abban a kérdésnem társ és szexpartner volt külön

amúgy ne ezen agyalj, a kapcsolatért folyamatosan tegyél, szeressed, figyeljetek egymásra, ja és szex, a többi majd alakul N

2013. jún. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik én voltam, aki élményként tartja számon azt az 5 partnert :) De ezen tényleg kár agyalni. Anno, 15 múltam, mikor összejött az első, igazi, komoly kapcsolatom. Sokszor beszéltünk anno mi is arról, hogy idővel biztos kiütközik majd, hogy ennyire korán találkoztunk. Végül 6 évet lehúztunk együtt. Épp azt az időszakot, amikor az ember személyisége elkezd fejlődni, majd kikristályosodni, végül pedig megszilárdul. Egyetlen percét sem bánom, annak akkor és ott kellett történnie. Azóta is, ahogyan előttem is írták már többen, a pillanatot igyekszek megragadni és örülni annak, ami a jelenben van. A múlt már mögötted van, a jövő kiszámíthatatlan, a jelen pedig ajándék :)

24N

2013. jún. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem így állok hozzá, csak amiatt a kérdés miatt jött fel bennem most ez az aggodalom... Persze nem azt mondom, hogy most emiatt megszakítanám az egészet, mert tudom, hogy baromság ezen agyalnom. Holnapra biztos el is múlik.


Én úgy érzem kibírnám mellette ameddig csak lehet... nem vagyok olyan, aki folyton másra vágyik. Eddig is lett volna alkalmam már kapcsolatra vagy csak szexre, de sose mentem bele, mert nem volt eléggé megfelelő a partner...

Most viszont ő vele olyan mintha egymásnak lettünk volna teremtve... persze ez túlzásnak tűnhet, de tényleg nagyon hasonlóak vagyunk és sokban egyetértünk, közösek a hobbik, stb.... Nagyon jó eddig az egész... :)

2013. jún. 6. 01:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézus mit mondott?


Ne aggódjatok feleslegesen a holnapon, van elég gond mára is. Nincs több mondanivalóm.

2013. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem túlzás csak szerelmetes vagy!:DDD
2013. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!