Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ezen szomorkodni?

Figyelt kérdés

Az egyik alább kiírt kérdésben egy-két válasz elgondolkodtatott. Többen azt írták, hogy örültek, hogy 5-6 vagy több partnerük volt már, mind élmény volt az életükben eddig és nem bírnák ki, hogy egy emberrel éljék le az egész életüket.


Nos, én most úgy néz ki, hogy közelítek első kapcsolatomhoz. 18 éves vagyok, ő 5 évvel idősebb.

Elgondolkodtam most, hogy annyira jó minden eddig vele, de mindezek ellenére nem tarthat örökké ez a kapcsolat majd... legalábbis nem látok rá sok esélyt.

Én most úgy érzem csak vele szeretnék lenni és akár örökké, de mégis, csak 18 éves vagyok, logikából kiindulva úgy tűnik, hogy ennek vége lesz idővel... de ez elszomorít, mert így belemenni, hogy tudom, hogy úgyis vége idővel... :S


Vagy csak örüljek a jelennek és ne agyaljak ezen? :/



2013. jún. 6. 00:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Először is nem tudhatod,hogy mi lesz :)

Másodszor pedig a leírásban lévő utolsó mondatod a lényeg :)

2013. jún. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!