Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a jó pasiknak gyakran olyan "semmilyen" barátnője?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy as külső az csak egy dolog, de az ember azt várná, hogy ha a férfi igazán jóképű és stílusú akkor a barátnője is hasonló. Ehelyett általában a csaj egy teljesen egyszerű kinézetű és személyiségű valaki, vagy még olyan se. Vagy ez csak mind véletlen?

2013. jún. 6. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira jól érzi magát azzal a lánnyal, hogy nem igazán foglalkoztatja a külseje.
2013. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked tetszik egy fiú, akinek inkább mással kavar. Mégohzzá olyan csajjal, aki szerinted átlagos. Erről van szó?
2013. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ehelyett általában a csaj egy teljesen egyszerű kinézetű és személyiségű valaki, vagy még olyan se."


Szerinted.

2013. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aki nekem tetszik, pont egy szép lánnyal kavar. :) De valóban saját élményből alapozom ezt a feltevést! :)
2013. jún. 6. 00:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, az előtt kicsit tele volt a szövegem helyesírási hibákkal. Késő van már.

Egyébként ja, ez csak véletlen. Én abszolút nem így vettem észre. Szerintem sokkal többször fordul elő a "szép pasi - szép lány", "átlagos pasi - átlagos lány", "csúnya pasi - csúnya lány" helyzet.

2013. jún. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy az a jó pasi nem olyan felszínes, mint mondjuk te?
2013. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól h neked semmilyen,neki még lehet álmai nője.meghát nem is neked kell h tetszen hanem neki.
2013. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerinted jó pasiknak. Ezt kihagytad a kérdésből. Ami neked jó, az másnak buzys. VÁgod. Amúgy meg nagy az arcod.
2013. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

A barátom extra jó pasi, én nem vagyok szépségkirálynő, de ő gyönyörűnek talál, amit sosem felejt el megosztani velem. Hogy miért van velem? Ez egy olyan dolog, amit úgy látom te nem fogsz megérteni, úgy hívják szerelem. Szereti az összes belsőértékemet, a személyiségemet, az egész jellememet. De legalább már tudom, hogy a felszínes lányok min gondolkoznak a hátunk mögött :D

19/L

2013. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
9-es szereti a májadat, mert ha agyon issza a sajátját, majd kiszedheti a tiédet magának :D
2013. jún. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!