Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a jó pasiknak gyakran olyan "semmilyen" barátnője?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy as külső az csak egy dolog, de az ember azt várná, hogy ha a férfi igazán jóképű és stílusú akkor a barátnője is hasonló. Ehelyett általában a csaj egy teljesen egyszerű kinézetű és személyiségű valaki, vagy még olyan se. Vagy ez csak mind véletlen?

2013. jún. 6. 00:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9.es vagyok

nem értem mire írtad, hogy elissza a sajátját, ugyanis egyikünk sem alkoholista :D

2013. jún. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem minden.
2013. jún. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán jóképű, sikeres, jó kiállású férfiaknál van egy ilyen tendencia, 20-as éveik elejéig kicsajozzák magukat, a külsejük miatt bárkit megkaphatnak. Aztán megunják a darab-darabot és megállapodnak egy olyan nő mellett, akibe bele tudnak szeretni. Mivel már megkaptak annnyi jó nőt, amennyit akartak, ezért nem cél, hogy a legjobb nő legyen mellettük. Valójában ez a "legyen minél jobb nőm" ez egy önbizalom tuning. Másrészről, a férfiak közül is sok a tutira megy, tehát ha állandóra keres partnert, akkor nem 10 pontos csajt keres, hanem elég a 7-es is, jó nő, de mégse viszik el léptennyomon tőle. (Más kérdés, hogy ha a nő személyisége olyan, külsőtől függetlenül meg fogja csalni.)
2013. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy ilyen párt,hogy a srác jóképű,a csaj átlagos volt mindenki szerint,tehát nem csak én mondom ezt.A csaj még ápolatlan is volt és nem igazán adott magára.Ráadásul úgy mutattak együtt,mintha az anyja lenne.

Valóban nagyon fontosak a belső értékek,de én azt hittem,ha már asrác ad magára,akkor legalább a csaj is valamilyen szinten.

2013. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a gyonyoru nok azt hiszik, hogy a kulso eleg.
2013. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!