Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 165centi vagyok fiúként, akkor nekem már csak a prostizás maradt? Miért nincs olyan alacsony lány, aki elfogadna így?

Figyelt kérdés
Minden alacsony lány inkább jár olyan magas fiúval, akit el sem ér. Olyan szomorú. Se a magas, se az alacsonynak nem kellek.

2013. jún. 6. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt már el se hiszem kb van két haverom kb törpék és úgy vakarják le magukról a csajokat én nem tudom mit csináltok.
2013. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
165 centi az nem is olyan alacsony, sőt a legtöbb lány is kb ekörül van de egy párkapcsolatban nem az a lényeg, hogy most ki a magasabb szerintem
2013. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, szomorú de igaz. Neked csak a prostizás marad. Öcsém ne már!!! Ennyi pesszimista, siránkozó srác, mint amennyi itt van, kiakasztó. A csajoknak azért nem kelletek, mert semmi önbizalmatok sincs. Többet nyávogtok, sajnáltatjátok magatokat ezen az oldalon is, mint a csajok. Vannak ám a világon alacsony lányok is. Tudod 150-160 cm, akik nem vágynak 190 cm-es pasira.
2013. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én pl 148 vagyok :)
2013. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy rakás csajnál kezdeményeztem már, a tapasztalataim mást mondanak, sajnos. :(
2013. jún. 6. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
165 cm tömény nyafogás, szerencsétlenkedés és sajnáltatás kinek kell?
2013. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A főnököm 160 cm körül van és eszméletlen csajozógép. Mondjuk ő elég jó pasi, intelligens és halálos humora van. Tanuld meg kompenzálni a magasságodat.
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem számít az hogy milyen magas vagy. Én például 168 cm vagyok és kb egy 150 cm-es fiúba voltam szerelmes és igaz hogy nem jártunk de sokat beszéltünk viccelődtünk stb:) A magasság nem számít:) Ahogyan a kor sem:) Lesz egy lány akinek tökéletes leszel:)

Szabad kérdeznem a korodat? Mert ha fiatal vagy még akkor nőni fogsz még ha meg már idősebb akkor maradsz ekkora.

De akármilyen magas az ember vagy alacsony nem az a lényeg hanem az hogy milyen belül:)

2013. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lányok, ezek csak üres szavak. Pont azt tapasztalom, hogy akik a leginkább hirdetik, hogy szerelmbe nem számít a magasság, kor, súly, azok a legválogatósabbak. A lányok mindig mást mondanak, mitn amire vágynak sajnos. :(
2013. jún. 6. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!