Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 165centi vagyok fiúként, akkor nekem már csak a prostizás maradt? Miért nincs olyan alacsony lány, aki elfogadna így?

Figyelt kérdés
Minden alacsony lány inkább jár olyan magas fiúval, akit el sem ér. Olyan szomorú. Se a magas, se az alacsonynak nem kellek.

2013. jún. 6. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na 1 hány éves vagy? Mert lehet h még nőni fogsz ha fiatalabb vagy. 2 a 165 centi nem olyan alacsony. Csomó nő ekkora vagy alacsonyabb. És ha egy picit magasabb? Figyu, sztem 170 centiig simán találsz csajt. Ne siránkozz itt nekünk ezért.
2013. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem minden lány olyan amilyennek te gondolod, hogy csak mondjuk hogy nem számít a magasság, a kor meg a súly.

Én őszintén megmondom hogy nekem nem számít és nem is számított SOHASEM. :) Most is egy 21 évesbe fiúba vagyok belezúgva:D És alacsonyabb nálam ugy hogy ez is bizonyítja hogy nekem a magasság nem számít meg a kor sem :)

(koromat nem mondom meg de fiatalabb vagyok mint az a 21 éves fiú aki tetszik nekem. )

Szóval várj és találsz majd magadnak egy kedves lányt aki azért fog szeretni amilyen vagy. :)

Szabad kérdeznem a korodat? :) Akkor legalább tudni fogom hogy pl vagy 26 éves akkor már nem fogsz nőni de találhatsz még magadnak valakit.:)

2013. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!