Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam "vissza"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam "vissza"? Segítseteeeeeek!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Van egy barátom akivel nem túl rég óta vagyunk együtt. Néhány hónapról van szó. Pár napja vagy max egy hete elég furán viselkedik. Mintha nem érdekelném őt. Ma beszéltünk róla. Azt mondta, hogy gondolkozik a kettőnk kapcsolatán. Mit tegyek, hogy biztos úgy döntsön, hogy velem marad? Segítsetek! Tényleg úgy érzem, hogy nekem már nincsen szükségem más fiúkra..
2013. jún. 6. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ö nemakar veled maradni akkor nemtudsz semmit tenni de ha ö is veled akar lenni akkor minden oké. Tudod belekel mindenféle téren törödni a dolgokba vagy jön egy csomo veszekedés esetleg birósági per ha valaki nemfogadja el az adot helyzetet.
2013. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kicsit pörgesd fel a kinézeted ;) használj valami parfümöt ami tetszik neki de ne locsold az egész üveget magadra.

AZONBAN! Ne viselkedj vele úgy, mint egy kutya! Ne loholj utána! Ha nem szeret akkor nincs mit tenni, el kell engedned és ez persze sablon szöveg tudom, de igaz. :/

2013. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nagyon félek a találkozástól most.. hogy mi lesz. Szerintetek hogy viselkedjek? közömbösen? Mutassam ki, hogy imádom és nem kell más? Vagy sehogy??:\ Segítsetek!
2013. jún. 6. 18:51
 4/5 anonim válasza:
Kicsit légy vele flegma! Ettől azt gondolja, hogy nem körülötte forog a világ és el kezd gondolkodni, hogy mért vagy vele ilyen. S megmondod hogy te nem arra való vagy hogy itt fuss utána! Van büszkeséged is! Nem jársz vele ha neki más kell! Ha nem is ez van mond ezt akkor látja, hogy már kérdéses a dolog és megjed
2013. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziia.. mi nem rég szakítottunk a barátommal.. eléggé otthon vagyok a témában.. ah gondolod dobj privit.. és mesélj! :)

15l

2013. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!