Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az itteni...

Miért van az, hogy az itteni hozzászólók állandóan nevetséges diétára fogják a fogyni kívánó embert (ami leginkább tortúra)?

Figyelt kérdés
Óvaintik a hústól, meg minden egyébtől, és elvárják, hogy napokig párolt zöldségen éljen. Vajon miért nem jött eddig visszajelzés olyantól, aki heteken át almán és vizen élt?
2010. aug. 28. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Engem úgyse érdekel a válaszuk, én ugyanúgy eszek kolbászt meg kenyeret, csak kevesebbet.
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts :P, úgy a helyes, hogy "a legtöbb hozzászóló" :). Egyébként érdekes, a napokban azon agyaltam, felvetem ezt a kérdést, annyi idióta választ láttam itt. Csak pár napja vagyok rendszeres látogató, túl sok közöm nem volt eddig az egészséges étkezéshez, így olvastam a válaszokat. Érdekes, de én le tudtam szűrni, hogy mi a reális, tehát, hogy egyek sok fehérjét, szénhidrátot kevesebbet, inkább csak délelőtt és stb. Igaz régebben próbáltam pár "nevetséges" diétát, amikor nem olvastam a dolgok után, saját tapasztalatból jöttem rá, hogy mind baromság, s csak rosszabbul jártam vele. Valószínűleg az általad említett hozzászólók is rá fognak jönni erre, csak még kell nekik egy kis idő.
2010. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy kivétel vagyok. Én mindig a paleolit étrendet propagálom. Érdemes is rákeresni, mi is ez.
2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Honapokig eltem zoldsegleveken, vizen, es zoldseg levesen!

Kozben futotam reggel, du. erobicoztam. 4 gyermeket szultem, mindig visszafogytam ezzel a modszerrel, de minden szules utan, nagyon szigoruan betartottam ezt.

Nem kell mas csak akarat, kitartas, es a rendszeres mozgas!

A legutolso szules utan 70 kg-rol kellett visszafogynom,

de nem volt nagyon veszelyes az sem, csak tovabb tartott!

2010. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Zöldség vízzel, zöldség vízzel, gyümölcs vízzel, és zöldség vízzel ... tudod, így nem lehet élni :S.

Elhiszem hogy fogytál, és a babáknak is gratulálok, de be kell látnod, hogy a szerveztnek nem csak zöldséglevesre van igénye ahhoz, hogy ne csupa ázott moslék legyen.


Én úgy vélem, ha a napi rendszerességű mozgás mellett megeszel egy-két túrórudit, biztosan nem lesz bajod belőle.


Anno még általánosba napi szinten ittam 1 L kólát, minden nap suliban. DE! Rendszeresen mozogtam, kőkemény atlétikai edzéssel. És ha csak egy kicsivel kevesebb kólát iszom, mondom egy kicsivel, nemhogy egyáltalán nem leszek kövér, de még kockás hasam is lehetett volna.


Szerintem a titok nyitja az, hogy élvezd amit csinálsz. Ha kínszenvedésből sportolsz, és a levesekkel próbálod magad életben tartani, az hosszú távon legalább annyira kellemetlen és káros, mint a kóla-hamburger kombó napokon át.

Vagyis együnk nyugodtan, napi 5x, pontosan betartva, csak naponta mennyünk is el ledolgozni azt.

Nem is kell futni, el sem tudják páran képzelni, hogy egy kiadós focimeccs közben is hatalmas fogyást lehet elérni. Vagy egy kis röplabdában is, ha csak ugrálgatsz.

2010. aug. 29. 00:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Én itt csak tippeket gyűjtök aztán a saját étkezési szokásaimhoz igazítom. Minden nap azt enni amiket itt írnak úgyse lehet
2010. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En arra irtam, hogy kerdezted, hogy volt-e olyan, Aki ezen elt?

En valoban igy eltem, de a mai napig szeretem a levest, de abban csirkehus is volt pl. sok zoldseggel, es nem ettem masodikat, mivel nem is kivantam, ez eleg volt.

E nagyon leveses vagyok, igy En ezt nem kenyszerbol fogyasztottam, hanem, mert ezt En igy kivantam!

A mozgast szinten nem ugy vegzem, hogy "divat" szerinti, hanem olyat, amit En szeretek, vagy kedvem van hozza.

Egyet ertek Veled is tokeletesen igazat adok abban, hogy a "kenyszer" etkezes vagy mozgas nagyon artalmas.

En amikor fogytam, illetve azon dolgoztam, akkor "mindent" csinaltam tehat nem csak futottam pl.

Volt a tanc, futas, uszas, erobic stb., mindig azt vegeztem, amihez kedvem volt, es akkor, amikor idom, de kedvem is volt.

A masik nagyon fontos, hogy meglegyen az akaratero, es a kitartas!

2010. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én inkább azt vettem észre ,hogy általában sosem a kérdésre válaszolnak .... meg szerintem tök felesleges feltenni itt egy kérdést ,ők sem tudnak többet mint te .
2010. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
" Vajon miért nem jött eddig visszajelzés olyantól, aki heteken át almán és vizen élt?" mert nincs wifi a koporsóban....
2010. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!